PRACowniA

18 listopada 2011

Ekspert ds. szczepionek z Merck, dr Maurice Hilleman potwierdza obecność w nich SV40, AIDS i wirusów nowotworowych

Filed under: Zdrowie,Świat wokół nas — koliber @ 08:53
Tags: , , , , , ,

MikeAdams
Naturalnews.com
15 września 2011

Jeden z najwybitniejszych naukowców w historii przemysłu szczepionkowego firmy Merck, wziął udział w nagranym wywiadzie, w którym otwarcie przyznaje, że szczepionki aplikowane Amerykanom były zanieczyszczone wirusami białaczki i raka. W odpowiedzi na to, jego koledzy (których głosy także się zarejestrowały) wybuchają śmiechem i wydają się myśleć, że to zabawne. Następnie sugerują, że dlatego, że te szczepionki najpierw testowano w Rosji, pomogą Ameryce wygrać Olimpiadę, bo rosyjscy sportowcy będą „obładowani nowotworami”. (Tak, wiedzieli, że te szczepionki powodują raka.)

To nie jest jakaś teoria spiskowa, są to słowa najlepszego naukowca z Merck, który prawdopodobnie nie miał pojęcia, że jego nagranie będzie szeroko recenzowane w internecie (ten nawet nie istniał kiedy go nagrywano). Prawdopodobnie myślał, że to na zawsze pozostanie tajemnicą. Kiedy zapytany, dlaczego nie ujawnił tego prasie, odpowiedział: „Oczywiście, że nie robi się tego, to sprawa naukowa w środowisku naukowym”.

Inaczej mówiąc, naukowcy od szczepionek przykrywają naukowców od szczepionek. Trzymają swoje brudne sekrety we własnym kręgu milczenia, i nie ujawniają prawdy o skażeniu swoich szczepionek.

Wywiad dźwiękowy tutaj: http://naturalnews.tv/v.asp?v=13EAA

Poniżej transkrypt (podziękowania dla dr Lena Horovitza za odszukanie tego nagrania i udostępnienie go opinii publicznej.)

Rozmowa dr Lena Horovitza z dr Maurice Hillemanem:

Dr Len Horovitz: Wysłuchajmy teraz głosu wybitnego światowego eksperta w dziedzinie szczepionek, dr Maurice Hillemana, szefa działu szczepionek w Merck Pharmaceutical Co. na temat problemu jaki miał z importowanymi małpami. On najlepiej wyjaśni pochodzenie AIDS, a tego co usłyszycie, nie wolno było ujawnić.

Dr Maurice Hilleman: I uważam, że szczepionki powinno się rozpatrywać jako technologię niskich cen XX wieku.

Narrator: 50 lat temu, kiedy Hilleman był w szkole średniej w Miles City, Montana, miał nadzieję, że będzie mógł zdobyć kwalifikacje jako stażysta w zarządzaniu sklepem JC Penney. Zamiast tego stał się pionierem większej ilości przełomowych badań nad szczepionkami i ich rozwojem, niż ktokolwiek w historii amerykańskiej medycyny. Wśród odkryć dokonanych przez niego w Merck, są szczepionki przeciwko śwince, różyczce i odrze …

Dr Edward Shorter: Proszę powiedzieć jak pan odkrył SV40 i szczepionkę przeciwko śwince.

Dr Maurice Hilleman: To było w Merck. Zamierzałem odkrywać szczepionki. W tamtych dniach mieliśmy dzikie wirusy. Pamiętacie wirusy w nerkach dzikich małp itd? I w końcu po 6 miesiącach poddałem się i powiedziałem, że nie można odkrywać szczepionek z tych cholernych małp, skończyliśmy, i jeśli mogę coś zrobić, to zwolnić się, nie zamierzam tego próbować. Więc poszedłem do Billa Manna w waszyngtońskim ZOO i powiedziałem mu: „mam problem i nie wiem co z nim zrobić”. Bill Mann to naprawdę mądry facet. Powiedziałem, że te wstrętne małpy zakażają się przechowywane na lotniskach w tranzycie, przy załadunku, rozładunku. Powiedział bardzo jasno, nie przejmuj się, przywieź małpy z zachodniej Afryki i przywieź afrykańską zieloną**, przywieź ja do Madrytu, tam ją wyładuj, tam nie ma żadnego innego ruchu zwierząt, przywieź je do Filadelfii i odbierz je. Albo przywieź je do Nowego Jorku i odbierz je, prosto z samolotu. Więc przywieźliśmy afrykańskie zielone i nie wiedziałem o tym, że za jednym zamachem importowaliśmy wirusa AIDS.

Głosy w tle: … (śmiech)… to ty wprowadziłeś wirusa AIDS do kraju. Teraz już wiemy! (śmiech) Taka jest prawdziwa historia! (śmiech) Czego nie zrobiłby Merck, żeby odkryć szczepionkę! (śmiech)

Dr Maurice Hilleman: Więc co on zrobił, przywiózł, tzn. przywieźliśmy te małpy, ja tylko te miałem i to było rozwiązaniem, gdyż te małpy nie miały dzikich wirusów, ale my . . .

Dr Edward Shorter: Chwileczkę, dlaczego zielone nie miały dzikich wirusów, skoro przyszły z Afryki?

Dr Maurice Hilleman: …bo one nie były, nie były, nie były zainfekowane w tej grupie wszystkimi innymi 40 wirusami. . .

Dr Edward Shorter: ale oni mieli te przywiezione z dżungli. . .

Dr Maurice Hilleman: . . . tak, mieli je, ale było ich stosunkowo mało.

. . . tak, mieli je, ale było ich stosunkowo niewiele, i mamy gang, który wie, że nastąpi epidemiczna transmisja infekcji w ograniczonej przestrzeni. Więc przybyły zielone i teraz mamy zapasy, i myślimy jak ich się pozbyć, a teraz odkrywam nowe wirusy. Więc powiedziałem Judasz. I otrzymałem zaproszenie od Fundacji Sister Kinney, sprzeciwiającej się kiedy chodziło o żywy wirus. . .

Dr Edward Shorter: Ach, racja…

Dr Maurice Hilleman: Tak, i wskoczyli do zespołu i poprosili mnie bym wygłosił wykład w tej Fundacji, i zobaczyłem, że było to spotkanie międzynarodowe, i o czym miałem mówić? Wiem co powiem, powiem o wykrywaniu niewykrywalnych wirusów.

Dr Albert Sabin …byli tam tacy, którzy nie chcieli szczepionki z żywym wirusem. . . (niezrozumiałe). . . skupiali się na wysiłkach, żeby coraz więcej ludzi stosowało szczepionki z martwym wirusem, podczas gdy popierali badania na żywych wirusach.

Dr Maurice Hilleman: Więc teraz mam coś (śmiech) co przyciągnie uwagę. Myślałem, że ten cholerny SV40, tzn. ten cholerny czynnik wakuolizacyjny, który mamy, wybiorę właśnie ten, on musi znaleźć się w szczepionkach, musi być w szczepionkach Sabina [en.wikipedia.org/wiki/Albert_Sabin], więc szybko go zbadałem (śmiech) i upewniłem się, że było go wystarczająco dużo.

Dr Edward Shorter: Niech mnie diabli

Dr Maurice Hilleman: . . . I teraz. . .

Dr Edward Shorter: . . . więc zabrałeś zapasy szczepionek Sabina z półek w Merck. . .

Dr Maurice Hilleman: . . . tak, wyprodukowano je tutaj, w Merck. . .

Dr Edward Shorter: Czy wtedy robiłeś je dla Sabina?

Dr Maurice Hilleman: . . . Tak, zrobiono je zanim tu przyszedłem. . .

Dr Edward Shorter: Tak, ale wtedy Sabiin jeszcze prowadził wielkie badania w terenie. . .

Dr Maurice Hilleman: . . .uh huh

Dr Edward Shorter: OK

Dr Maurice Hilleman: . . . w Rosji itd. Więc idę i mówię o wykrywaniu niewykrywalnych wirusach, i mówię Albertowi [Sabin], mówię: Albert, wiesz, że ty i ja jesteśmy dobrymi przyjaciółmi, ale idę tam, a tobie nie będzie się to podobało. Zamierzam mówić o wirusie, który jest w twojej szczepionce. Pozbędziesz się tego wirusa, nie martw się, pozbędziesz się go. . . ale umm, więc oczywiście Albert bardzo się zdenerwował. . .

Dr Edward Shorter: Co powiedział?

Dr Maurice Hilleman: . . . cóż, powiedział tyle, że jest to kolejne zaciemnianie, które rozstroi szczepionkę. Powiedziałem, wiesz, że masz absolutną rację, ale mamy nową erę tutaj, mamy nową erę wykrywania i istotne jest, żeby pozbyć się tych wirusów.

Dr Edward Shorter: Dlaczego nazywał to zaciemnianiem, skoro był to wirus skażający szczepionkę?

Dr Maurice Hilleman: … zresztą w tych szczepionkach jest około 40 różnych wirusów, które dezaktywowały i . . .

Dr Edward Shorter: ale ty nie dezaktywowałeś tych jego. . .

Dr Maurice Hilleman: . . . nie, racja, ale szczepionka przeciwko żółtej febrze zawierała w sobie wirus białaczki, i wiesz, że było to w czasach bardzo niedojrzałej nauki. Więc poszedłem do niego na rozmowę i powiedziałem, cóż, dlaczego to cię niepokoi? „Powiem ci, że w kościach czuję, że ten wirus jest inny, nie wiem dlaczego ci to mówię, ale . . . (niezrozumiałe) . . . uważam, że ten wirus wywoła jakieś długotrwałe skutki”. Powiedział, co? A ja powiedziałem „nowotwór”. (śmiech) Powiedziałem, Albert, prawdopodobnie myślisz, że jestem wariatem, ale mam to przeczucie. W międzyczasie zaaplikowaliśmy ten wirus małpom i chomikom. Więc mieliśmy to spotkanie, i to było jego tematem, i krążył żart, że „wygramy olimpiadę, bo Rosjanie będą obładowani guzami”. (śmiech) To tam testowano tę szczepionkę, to tam. . .i to naprawdę zniszczyło spotkanie i taki był temat. Zresztą. . .

Dr Edward Shorter: Czy było to lekarzy. . . (niezrozumniałe). . . spotkanie w Nowym Jorku?

Dr Maurice Hilleman: . . . nie, to było u Sister Kinney. . .

Dr Edward Shorter: Sister Kinney, zgadza się. . .

 Dr Maurice Hilleman: . . . i Del Becco wstał i przewidział problemy z czynnikami tego typu.

Dr Edward Shorter: Dlaczego to nie przedostało się do prasy?

Dr Maurice Hilleman: . . . myślę, że się przedostało, nie pamiętam. Nie wydaliśmy komunikatu prasowego o tym. Jest oczywiste, że nie wychodzi się z tym, to jest sprawa naukowa w społeczności naukowej. . .

Głos dziennikarza: . . . historyczne zwycięstwo nad straszną chorobą dokonuje się na Uniwersytecie Michigan. Tutaj naukowcy w nowej epoce medycznej z monumentalnymi raportami udowadniającymi, że szczepionka Salk przeciwko prowadzącej do kalectwa polio ma być sensacyjnym sukcesem. Jest to dzień tryumfu dla 40-letniego dr Jonasa E Salka, odkrywcy tej szczepionki. On przychodzi tu z Basilem O’Connorem, szefem Państwowej Fundacji [Paraliżu Dziecięcego], która sfinansowała te testy. Na to przełomowe ogłoszenie zebrały się setki reporterów z całego kraju. . .

Dr Albert Sabin: . . .było to zbyt pokazowe, za bardzo hollywoodzkie. Było zbyt dużo przesady, a wrażenie w 1957 roku było takie, nie w 1954 roku, kiedy miało miejsce ogłoszenie, że problem został rozwiązany, polio zostało pokonane.

Dr Maurice Hilleman: . . .ale, w każdym razie, my wiedzieliśmy o tym, że to było w naszym materiale rozmnożeniowym z produkcji szczepionki. Ten wirus, rozumiesz, to 1 cząsteczka na 10.000 nie uaktywnia się. . . (niezrozumiałe). . . to była dobra nauka w tamtym czasie, gdyż to było co się robiło. Nie martwiło się tymi dzikimi wirusami.

Dr Edward Shorter: Więc odkryłeś, że on nie zdezaktywizował się w szczepionce Salka?

 Dr Maurice Hilleman: . . .Tak. Więc wtedy następne co się wiedziało jest, 3, 4 tygodnie później, dowiedzieliśmy się, że tym chomikom wyrastały guzy.

Dr Len Horowitz: Pomimo to, że AIDS i białaczka nagle stały się pandemiczne z powodu „dzikich wirusów”, co powiedział Hilleman, wtedy była to „dobra nauka”.

NaturalNews dziękuje dr Lenowi Horovitzowi za odszukanie tego wywiadu w państwowych archiwach, oraz za ujawnienie go, żeby opinia publiczna dowiedziała się prawdy o przemyśle śmiertelnych szczepionek.

Tłumaczenie: Ola Gordon

**

Powiązane artykuły:

SOTT.net: 60 Lab Studies Confirm Cancer Link to a Vaccine You Probably Had as a Child

PRACowniA: Szczepienia: Wyrwać ciszy

 


3 Komentarze »

  1. Raport o Aids http://www.tomaszgabis.pl/?p=27

    Komentarz - autor: wwr — 18 listopada 2011 @ 11:42

  2. i jeszcze rtęcią…i nie wiadomo już czym jeszcze. Mój syn po szczepionce jest teraz autystyczny. To już prawdziwa epidemia. Dodam, że szczepionka była obowiązkowa…eeeeh..szkoda gadać….

    Komentarz - autor: żabix — 19 listopada 2011 @ 20:50

  3. Niesamowity materiał o NOP. zlekceważony jak zawsze przez służbę nie-zdrowia.

    Komentarz - autor: AQQ — 15 czerwca 2012 @ 23:28


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: