PRACowniA

8 września 2019

Giuliani: Europejscy urzędnicy próbowali przekazać FBI informacje o szpiegowaniu, zostali odesłani z kwitkiem

Filed under: Polityka — iza @ 08:18
Tags:

Jim Holt
Gateway Pundit
8 sierpnia 2019

© Mark Reinstein/Shutterstock — Rudy Giuliani, adwokat Trumpa

[Tło historii, dla niezorientowanych w temacie, np. tutaj i na wyborcza.pl]

W czwartek wieczorem adwokat Trumpa Rudy Giuliani rozmawiał z Seanem Hannity w związku z ujawnieniem dokumentów [FD-302] z przesłuchań Bruce’a Ohra przez DOJ [Departament Sprawiedliwości USA]. Giuliani doniósł na skorumpowane FBI! [FD-302 nie jest dokładnym zapisem przesłuchania – jest notatką sporządzoną post factum przez agenta FBI na  podstawie uproszczonego transkryptu, często niedokładnie przedstawiającą wypowiedzi przesłuchiwanego, mimo to są traktowane jako oficjalny zapis rozmowy  – przyp. tłum.]

Jak doniesiono wcześniej, Giuliani powiedział Seanowi Hannity: „Nie UWIERZYSZ w to, co zostanie ujawnione!” Oraz: „Te przestępstwa są SZOKUJĄCE!” Następnie opisał międzynarodowy zasięg tej nielegalnej operacji.

Rudy Giuliani: To wszystko zostało całkowicie zmyślone i sprzedane 90 procentom naszych mediów! To tragedia … Wciąż nie zdajesz sobie sprawy z jej rozmiarów. Istnieje wiele dowodów pokazujących co naprawdę wydarzyło się na Ukrainie. Wiele dowodów na to, co wydarzyło się w Wielkiej Brytanii. We Włoszech. To był ogromny spisek!

 

Prawie całe tłumaczenie nagrania, transkrypt zaczyna się od 0:23

Rudy Giluiani: Zacząłem badać tę sprawę rok temu, kiedy podjąłem się obrony Trumpa. Nie uwierzysz, co zostanie ujawnione! Już teraz są to szokujące doniesienia, ale Bruce Ohr powinien byś oskarżony i jego żona powinni byli zostać oskarżeni o konflikt interesów już 10 miesięcy temu, ponieważ nasz Departament Sprawiedliwości został całkowicie zmanipulowany. To są szokujące przestępstwa, sięgają samego serca naszej republiki. Ci ludzie mieli plan niedopuszczenia do wyboru kandydata Republikanów, a później realizowali plan usunięcia go ze stanowiska na podstawie fałszywych dowodów, fałszywych zeznań. To wszystko zostało całkowicie zmyślone i sprzedane 90 procentom naszych mediów! To tragedia!

Sean Hannity: Panie burmistrzu, oni już w sierpniu 2016 wiedzieli, że był to dokument niemożliwy do zweryfikowania. Długo po tym jak John Solomon [dziennikarz śledczy i wiceprezes wydawnictwa medialnego „The Hill”] doniósł, że FBI miało arkusz kalkulacyjny, obalający dossier Steele’a. Mimo to nadal używali większości z tych informacji, by szpiegować Cartera Page’a i prezydenturę Trumpa.

Rudy Giluiani: Zgadza się, Andrew Weissmann (DOJ) wiedział o tym od samego początku, a mimo to zdeptał prawa trzech lub czterech osób. Prasa nie przejmowała się tym, bo była polowaniem na Donalda Trumpa. Można więc zwyczajnie zniszczyć ludzi, jeśli się próbuje dopaść Donalda Trumpa, uczciwie czy nie. To straszna zbrodnia, z której rozmiarów wciąż nie zdajesz sobie sprawy. Istnieje wiele dowodów pokazujących co naprawdę wydarzyło się na Ukrainie. Wiele dowodów na to, co wydarzyło się w Wielkiej Brytanii, czy we Włoszech. To był potężny spisek, mający na celu odebranie Amerykanom człowieka, którego wybrali na prezydenta. To nigdy nie powinno było się wydarzyć.

Sean Hannity: W notatkach 302 są też potwierdzenia tego, o czym donosili [dziennikarze] John Serra, Catherine Herridge i inni, że Steele miał kontakt z Victorią Nulan, Kathleen Kavalec oraz Jonathanem Winerem z Departamentu Stanu. Wszyscy oni wiedzieli, że facet był zdesperowany, by znaleźć jakieś brudy na Trumpa, ale że ta sytuacja trwała nadal, po tym jak udowodniono, że jest on kłamcą i informatorem, i że wszyscy godzili się na to… kto jeszcze się na to godził? Jak wysoko to sięga, panie burmistrzu?

Rudy Giuliani: Jim Comey podpisał się pod swoim oświadczeniem, złożonym pod przysięgą, że informacje Steele’a zostały zweryfikowane.

Sean Hannity: Trzy razy.

Rudy Giluiani: Nie wiem, nie chcę domniemywać, że jest winny, ale ktoś powinien był przynajmniej zapytać, czy nie powinien on iść do więzienia.

Sean Hannity: Uwierzy pan, wygląda na to, że (śledczy) John Durham spędza bardzo dużo czasu w Europie.

Rudy Giuliani: Wiem dlaczego spędza tak dużo czasu w Europie … Spędza dużo czasu badając sprawy Ukrainy, Włochy, Wielkiej Brytanii i Australii.

Sean Hannity: Czy stosowano outsourcing nielegalnych technik? Innymi słowy, czy nasi najwyżsi rangą funkcjonariusze wywiadu zlecili komuś szpiegowanie amerykańskich obywateli, by zaszkodzić prezydentowi Donaldowi Trumpowi, lub kandydatowi Trumpowi, lub Trumpowi czekającemu na objęcie prezydentury?

Czy dokonali outsourcingu metod pozyskiwania informacji wywiadowczych, żeby szpiegować Amerykanów, w celu obejścia amerykańskich przepisów prawnych, i użyli do tego nawet państwa sprzymierzone? Czy tak było, proszę pana?

Rudy Giuliani: Jest mnóstwo dowodów na to, że tak się stało, Sean. Mnóstwo dowodów. Niektóre z nich to oficjalne dokumenty, niektóre są już w rejestrach. I od roku ludzie w Europie próbują to przekazać naszemu FBI. Jednak próby te udaremniono, a ich samych zignorowano i zepchnięto na boczny tor. Było to celowe działanie mające na celu zatuszowanie sprawy. To się nie wydarzyło samo z siebie. Nawet podczas administracji Trumpa celowo starano się to ukryć, aby zataić wcześniejsze wykroczenia. To jest naprawdę chore. Musimy dotrzeć do sedna tej sprawy ponieważ trzeba wyciąć tego raka z naszego systemu sprawiedliwości i naszego aparatu wywiadowczego.

(…) Jest to ogromnie ważne jeśli chcemy uczciwie prowadzić działania wywiadowcze. Ci ludzie splamili tysiące naprawdę dobrych ludzi, którzy zbierają dla nas dane wywiadowcze. Fatalnie. A jest ich tylko garstka. FBI, CIA, są lepsi od nas, narażają swoje życie. Ale na szczycie znalazło się kilku kompletnie skorumpowanych ludzi.

 Komentarz SOTT: Wygląda na to, że wyłania się tutaj znacznie większa sprawa. Śledźcie temat.

Tłumaczenie: PRACowniA
Artykuł na SOTT: Giuliani: European officials tried to get spygate info to the FBI; they have been thwarted, ignored for over a year

Faktycznie, coraz więcej wychodzi na jaw.

FOX News, HANITY, 8 sierpnia, transkrypt programu Rep. Jordan: You do 302s because you’re out to get someone, they were out to get Trump
FOX News, HANITY, 15 sierpnia 2019: [wideo] [transkrypt] od słów „Trace Gallagher, thank you” wideo od  9:36
John Solomon: New evidence shows why Steele, the Ohrs and TSA workers never should have become DOJ sources
Hanity, 19 sierpnia: A massive development for Christopher Steele and the bureaucrats who are actively protecting him [wideo] – Sędzia federalny zlecił FBI znalezienie przypadków komunikacji ze Steele’em, po tym jak już został zdemaskowany jako kłamca,
Solomon, 20 sierpnia 10 declassified Russia collusion revelations that could rock Washington this fall
Więcej na FOX [widea na BitChute] i Judicial Watch
SOTT: What spooked the spooks? What we still don’t know about Russiagate – Stephen F. Cohen zadaje ważne pytania
Trzystadwójki Ohra online

Nie było żadnej “zmowy” ani “Russiagate”. Była próba obalenia Trumpa, Spygate, opeacja FBI & co “Crossfire Hurricane”.

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: