PRACowniA

17 marca 2017

Były urzędnik Departamentu Stanu mówi o „kontr-przewrocie” w USA

Filed under: Polityka — iza @ 20:07

ZeroPointNow
iBankCoin
1 listopada 2016

Steve Pieczenik

Komentarz SOTT: Chociaż ten krótki artykuł oraz wideo były opublikowane w listopadzie ub. roku, stanowią użyteczną wskazówkę co do kalibru osób wchodzących w skład szeroko rozumianego rządu, które wspierają Trumpa i chciałyby, żeby klika Clinton i Obamy stanęła przed obliczem sprawiedliwości.

Dr Steve Pieczenik, psychiatra z doktoratem w dziedzinie stosunków międzynarodowych na MIT, zastępca asystenta sekretarza stanu za Henry Kissingera, i dużo więcej, jest człowiekiem brzmiącym bardzo wiarygodnie. Pieczenik utrzymuje, że wciąż jest silnie i aktywnie powiązany ze społecznością wywiadowczą.

Pieczenik był zastępcą asystenta sekretarza stanu USA za Henry Kissingera, Cyrusa Vance’a i Jamesa Bakera. Jest specjalistą m.in. w dziedzinie polityki zagranicznej, zarządzania międzynarodowymi sytuacjami kryzysowymi oraz wojny psychologicznej. Pracował w administracji Geralda Forda, Jimmy Cartera, Ronalda Reagana and George’a H.W. Busha, pełniąc funkcję zastępcy asystenta sekretarza stanu.

Pieczenik ma dla nas wszystkich przekaz. Dla pełniejszego obrazu dodajmy, że jest on przekonany, iż zamach 9/11 był wewnętrzną robotą, a zabicie Bin Ladena – mistyfikacją. Każdy, kto wyraża takie opinie, był do znudzenia wyśmiewany, jednak ostatnie rewelacje rozmyły granicę między teorią spiskową i rzeczywistością. Większość ludzi dostawała zawrotu głowy od sensacji, które obnażyły sprawki rządu, nierzadko przekraczające nasze wyobrażenia, więc warto ponownie przemyśleć stare „teorie spiskowe”.

Poniższe nagrania wideo [tu połączone w jedno] stanowią początek cyklu, w którym Pieczenik ujawnia, co dokładnie się dzieje z Clintonami, FBI i Julianem Assange. W drugiej części Pieczenik mówi o siatce pedofilskiej Epsteina, w której uczestniczyli zarówno Bill, jak i Hillary.

 

 

Komentarz Pracowni: Słuchając Pieczenika warto mieć na uwadze, że jak wszystko, co pochodzi od „weteranów środowisk wywiadowczych”, to, co mówi, może zawierać prawdę, półprawdę i nieprawdę. Oraz osobiste spekulacje.

Tłumaczenie: PRACowniA
Polskie napisy do wideo: prisonPLANETpl
Na SOTT: Ex-Kissinger State Dept official Steve Pieczenik: You are witnessing a counter-coup assisted by Julian Assange

1 komentarz »

  1. Interesujące, że Pieczenik nie wspomniał słowem o postawieniu w stan oskarżenia byłego szefa CIA. Rewolucja, jak Saturn, pożera własne dzieci.

    Komentarz - autor: mowiacprawde — 20 marca 2017 @ 10:39


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: