PRACowniA

6 Maj 2016

Laburzyści w Wielkiej Brytanii mają problem z Żydami – ich partia jest zdominowana przez syjonistycznych oligarchów

Filed under: Polityka,Wydarzenia bieżące — iza @ 12:22
Tags:

Gilad Atzmon
29 kwietnia 2016

Nie bądź mięczakiem!

Nie bądź mięczakiem!

Jeremy Corbyn, człowiek, który zaledwie kilka miesięcy temu był „nadzieją zmian na lepsze”, jest mięczakiem. W ciągu kilku miesięcy bezwarunkowo uległ żydowskiemu lobby. Stopniowo sprzeniewierzył się wszystkim podstawowym zasadom, jakie wyznawał. A zatem nic dziwnego, że ta legendarna „Ikona Lewicy” zdradziła nawet swych przyjaciół.

Przyjęło się, iż lewicowcy określają się wzajemnie mianem towarzyszy, a słowo „braterstwo” pojawia się w ich każdej politycznej deklaracji. Wygląda jednak na to, że tak naprawdę nie do końca pojmują, czym jest braterstwo. Corbyn dał wyraz „braterstwu”, gdy nie ujął się za heroicznym Kenem Livingstonem, który powiedział o powszechnie znanej, niepodważalnej prawdzie o poparciu Hitlera dla syjonizmu oraz o Porozumieniu Havara. Corbyn po prostu uciekł z podkulonym ogonem.

Przez jakiś czas postrzegałem Lewicę za dysfunkcyjną koncepcję masturbacyjną. Ale Corbyn był pełen pasji, zdawał się wspierać uciskanych. Przez dziesięciolecia patronował ułomnej Kampanii Solidarności z Palestyną. Obiecał dbać o resztki tego, co pozostało z brytyjskiej klasy pracującej. W swych wypowiedziach poruszał najbardziej ekscytujące kwestie, ale niestety nie wcielał ich w życie, robił wszystko na odwrót.

W przewrotny sposób zachwycają mnie ostatnie zmiany w Partii Pracy.

Jeśli komuś do tej pory nie udało się zauważyć destrukcyjnego wpływu żydowskiej władzy i żydowskiego lobby politycznego, to teraz karty zostały wyłożone na stół, wszystko stało się jasne.

Dzięki żydowskiemu lobby oraz żydowskim sponsorom Partia Pracy nie jest wolnym miejscem. Jest nietolerancyjnym, opresyjnym terenem okupowanym. Dba tylko i wyłącznie o jedną grupę – i nie jest nią klasa robotnicza. Należy do niej, praktycznie rzecz biorąc, garstka żydowskich oligarchów, zdecydowanie najbardziej uprzywilejowanych ludzi na tej planecie.

Niedługo dowiemy się o tym, że Partia Pracy Corbyna usunie z lewicowego dziedzictwa postać Karola Marksa za to, że pisał o problemie żydowskim. W 1843 roku Marks zdał sobie sprawę, że „uwolnienie się od nachalnej sprzedaży i pieniądza, a w konsekwencji od prawdziwego judaizmu, byłoby emancypacją wszechczasów”. Był zdania, iż świat może wyzwolić się z kapitalizmu tylko wtedy, gdy najpierw oswobodzi się z „judaizmu”. A zatem, by laburzyści wyrwali się z rąk Strażników Judei, muszą wyzwolić się z uścisku żydowskich syjonistycznych oligarchów, takich jak Lord LevyLord SugarMichael Foster i jeszcze paru innych.

Prawdopodobnie w którymś momencie Partia Pracy zawiesi całą Klasę Pracującą za wtrącanie się w sprawy żydowskich fundatorów, finansujących laburzystów.

Istnieje wiele dowodów na to, że polityka żydowskiego lobby jest rozbieżna z zachodnią myślą i miejscem, jakie w niej zajmuje wolność. Brytyjczycy muszą wybrać czy chcą żyć w Zjednoczonym Getcie, zdominowanym przez takich osobników, jak Lord Levy i Lord Sugar, czy też wolą mieszkać w Zjednoczonym Królestwie, które jest wolne i dba o wszystkich.

Tłumaczenie: PRACowniA

4 Komentarze »

 1. Że tak powiem: autor artykułu „odkrył Amerykę”…

  Komentarz - autor: Tomasz Wykuty — 6 Maj 2016 @ 18:45

 2. Oczywiście, że zgadzam się ze swoim przedmówcą. Problem z żydami mają wszystkie kraje w których oni mieszkają i nie tylko. Połowa żydów w Izraelu to psychopatologia do potęgi entej z międzynarodową(głównie z wschodnioeuropejską) – zbieraniną chazarskich wyznawców Talmudu. Dodać do tego szczyptę syjonizmu wśród żydów na całym świecie(głównie USA) i wystarczy, aby cały świat przyjął siłą narzucaną żydowską nietykalność, wyższość nad innymi narodami, antysemityzm, wybraństwo i przeżyty holokaust. A jeżeli jakiś goj spróbuje powiedzieć prawdę o nich od razu po cichutku przywołają go do porządku:
  – zaraz przestaniesz być senatorem, kongresmenem, posłem
  – stracisz stanowisko w radzie nadzorczej
  – nie poprzemy cię w tych, ani następnych wyborach i pójdziesz do normalnej roboty za 1500 funtów, złotych, dolarów, euro itp.
  Sprzedajny goj, który służy światowemu żydostwu, a nie własnej ojczyźnie i obywatelom przyzwyczajony do luksusowego życia i wysokich apanaży nie jest w stanie z dnia na dzień zrezygnować z takiego stanowiska. Tzw. antysemityzm został przez (ogólnie żydów) wynaleziony, aby chronić ich samych przed gojami, bo antysemitą nie jest ten, który nie lubi żydów, lub źle się o nich wyraża, ale ten, którego nie lubią żydzi, bo np. mówi prawdę narażając na szwank ich interesy.
  Dlatego nisko chylę czoła przed takimi osobami pochodzenia żydowskiego jak: Norman Finkelstein, Gilad Atzmon, Maria Kwiatkowska i wielu, wielu innych osób, które straciły możliwość wygodnego, dostatniego życia z samego tylko faktu, że są żydami, ale co szczególnie warte podkreślenia i naśladowania to ich umiłowanie prawdy i wyrzeczenie się własnego materializmu na rzecz dobra ogólnego ludzkości.

  Komentarz - autor: obudzony — 6 Maj 2016 @ 19:43

 3. Zastanawiam się czemu zamiast używać określeń lobby żydowskie lub syjoniści, nie nazwać rzeczy po imieniu i nazwać ich po prostu agenturą Mossadu? Odnoszę wrażenie, że w mniemaniu niektórych, bezpieczniej jest uchodzić za antysemitę niż narazić się najskuteczniejszemu wywiadowi na świecie.

  Szkoda, że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawę jak użycie określonego słowa w określonej sytuacji czyni wielką różnicę.

  „Przez jakiś czas postrzegałem Lewicę za dysfunkcyjną koncepcję masturbacyjną.”

  Jezu, co za poziom. Czasami się zastanawiam kiedy pracownia zostanie przejęta przez siły mroku, w taki sposób aby nikt nie zauważył. Mam nadzieje, że nie dostaniecie pomieszania zmysłów bo dziś bardzo łatwo się oderwać od rzeczywistości.

  A co do lobby żydowskiego. Trzeba ludziom tłumaczyć, że problem nie polega na tym, że ktoś ma żydowskie korzenie, tylko na tym, że wykonuje rozkazy Mossadu i CIA. Mówiąc krócej, Żydzi sami sobie nie wymyślili, że chcą podbić świat, lecz wykonują rozkazy które dostali z centrali.

  Nota bene najgłośniejszymi antysemitami są często agenci Mossadu.

  Komentarz - autor: mowiacprawde — 6 Maj 2016 @ 21:23

 4. @mowiacprawde
  ,,A co do lobby żydowskiego. Trzeba ludziom tłumaczyć, że problem nie polega na tym, że ktoś ma żydowskie korzenie, tylko na tym, że wykonuje rozkazy Mossadu i CIA. Mówiąc krócej, Żydzi sami sobie nie wymyślili, że chcą podbić świat, lecz wykonują rozkazy które dostali z centrali.

  Nota bene najgłośniejszymi antysemitami są często agenci Mossadu.”

  Oczywiście zgoda, ale diabeł tkwi w szczegółach, bo to nie cały Mossad ale jego najtajniejsza część (Katzav?) stanowi wierzchołek światowego syjonizmu, antysemityzmu i światowej psychopatologii, a CIA jak i inne służby w wielu krajach świata są im podległe. Mossad nie powstał ot tak sobie, a jest to prywatna policja Rotschildów, która jest nietykalna na całym świecie tak jak jej twórcy. To nie żydzi jako tacy wymyślili sobie, aby podbić świat, ale głównie rabini na przestrzeni 25 wieków, a kto lub co ich popchnęło do tego należałoby przeczytać książkę Douglasa Reeda pt. ,,Kontrowersje Syjonu”. Dodać do tego należy, że powyżej Mossadu znajduje się ,,główny sprawca zamieszania”, który w swoim dobrze pojętym interesie wykorzystuje zarówno Mossad, żydów, Rotschildów jak i całe narody na tej ziemi, niestety ze szkodą dla całej, nieświadomej ludzkości.

  Komentarz - autor: obudzony — 7 Maj 2016 @ 21:23


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: