PRACowniA

30 stycznia 2016

Ojciec Litwinienki: Brytyjczycy wykiwali mnie – Putin NIE zabił mojego syna

RT
2 lutego 2012

Walter Litwinienko (po prawej) zdał sobie sprawę, że został oszukany przez rząd brytyjski i rosyjską mafię

Ojciec byłego rosyjskiego oficera służb bezpieczeństwa Aleksandra Litwinienki powiedział, że z rozpaczy prowadził kampanię, mającą na celu oczernianie rosyjskiego rządu, lecz zmienił zdanie, kiedy wdowa po Aleksandrze ujawniła, że jej syn pracował dla brytyjskiego wywiadu.

Po śmierci syna w Londynie w listopadzie 2006 roku w wyniku zatrucia polonem Walter Litwinienko był jedną z osób, które oskarżały Rosję o zamordowanie Aleksandra.

Zmienił jednak zdanie, kiedy wdowa po synu, Marina, ujawniła, że jej mąż pracował dla brytyjskiego wywiadu.

„Gdybym wtedy wiedział, że mój syn pracował dla MI6, nie pozwoliłbym sobie na spekulacje związane z jego śmiercią. To nie byłaby moja sprawa. Choć nie jestem na sto procent pewien, że dla nich pracował”, powiedział w wywiadzie udzielonym RT.

 

 

Dodał, że jeśli to prawda i Aleksander, wówczas oficer rosyjskich służb bezpieczeństwa FSB, przeszedł na stronę brytyjskiego wywiadu, Rosjanie mogli mieć prawo zabić go za zdradę.

„Równie dobrze do jego śmierci mogły przyczynić się rosyjskie tajne służby. Mieli do tego prawo, ponieważ tak się postępuje ze zdrajcami”, powiedział. „Wtedy byłem przekonany, że nie był zdrajcą, jednak teraz nie jestem pewien, więc nie będę wyciągał żadnych wniosków”.

Walter Litwinienko uważa, że jego syn padł ofiarą wielkiej gry szpiegowskiej. Wątpi jednak, by Andriej Ługowoj, który dla policji brytyjskiej był głównym podejrzanym, przyczynił się do jego śmierci lub był rządowym agentem.

„FSB nie wysłałoby jakiegoś głupka, który wylałby na siebie polon i zostawił ślady na moim synu. Wygląda na to, że ktoś celowo zostawił je na Ługowoju. Ślady polonu znaleziono również na stadionie, na drodze, a nawet w samolocie. Trudno uwierzyć, żeby Ługowoj był takim idiotą”.

Komentarz Sott: Fakt, wersja brytyjska jest idiotyczna. Bardziej prawdopodobne jest to, że wszędzie były ślady polonu, ponieważ Litwinienko zostawiał je za sobą po tym, jak został otruty… przez kogoś innego.

Walter Litwinienko napisał kilka artykułów oraz udzielił kilku wywiadów, w których oskarża Kreml o wiele zbrodni, wliczając w to zamordowanie jego syna.

„Kierowała mną wtedy wyłącznie złość z powodu śmierci mojego syna. Byłem święcie przekonany, że maczały w tym palce rosyjskie służby specjalne”, wyjaśnił.

Dodał, że teraz żałuje, że brał udział w kampanii, mającej na celu oczernianie Rosji, a w szczególności premiera Putina.

„Wyleczyłem się z tego. Bo to była choroba. Jestem psychiatrą i wiem, że to właściwe określenie dla tej jakże ślepej nienawiści, wyjaśnił.

Śmierć Aleksandra Litwinienki stała się wielkim skandalem, który na kilka lat popsuł stosunki pomiędzy Rosją i Wielką Brytanią. Rosja odmówiła ekstradycji Ługowoja na proces w Londynie, a Wielka Brytania nie zgadzała się, żeby proces sądowy odbył się na rosyjskiej ziemi.

Niektóre zachodnie media oskarżały Moskwę o zamordowanie Litwinienki, za powód podając jego antyPutinowskie publikacje.

Jak dotąd Brytyjczycy potwierdzili, że przyczyną śmierci Litwinienki było zatrucie polonem, jednak wygląda na to, że są jeszcze dalecy od odkrycia, jak do tego doszło i kogo, jeśli kogokolwiek, obarczyć za to odpowiedzialnością.

Po śmierci syna Walter Litwinienko przeprowadził się wraz z żoną i dziećmi do Włoch. Obecnie jest 73-letnim wdowcem, bez oszczędności i dochodów, żyjącym w ubóstwie w kraju, który, jak mówi, jest mu kompletnie obcy. Rozpaczliwie tęskni za swoim rodzinnym krajem.

Kiedyś uważał, że on i jego bliscy ryzykowaliby życiem, gdyby wrócili do Rosji. Teraz ma nadzieję, że jest inaczej.

Andriej Ługowoj, biznesmen, którego Scotland Yard oskarża o zabicie rosyjskiego zdrajcy, opowiedział RT o tej zmianie postawy ojca Litwinienki.

„Komentarze ojca Litwinienki mówią to samo, co sam powtarzam od ponad pięciu lat – że brytyjskie oskarżenia są zbyt słabe, żeby mogły utrzymać się w sądzie.

Ługowoj powtórzył swoją opinię, że brytyjskie tajne służby podjęły oczerniającą kampanię, żeby „zdyskredytować Rosję”. Wspomniał również, że wypowiedzi ojca Litwinienki poważnie zaszkodziły środowisku wywiadowczemu Wielkiej Brytanii, pokazując jak bardzo „się skompromitowali”.

Powątpiewając w „bezstronność brytyjskich sądów”, ma również wątpliwości co do tego, czy możliwe jest jakiekolwiek sprawiedliwe rozwiązanie sytuacji.

Dziennikarz gazety Guardian Neil Clark powiedział RT, że na Zachodzie historię Litwinienki podsycała rusofobia.

„Wygląda na to, że brytyjskie media – i mówię tu o poważnych gazetach – nie chcą pisać o historiach, które nie pasują do obranej przez nich narracji”, wyjaśniał Clark. A dominująca narracja w 2006 roku – acz nieoparta na żadnych dowodach – brzmiała: »zły tyran Putin kazał FSB wyruszyć do Londynu i zabić Litwinienkę«”.

W owym czasie w zachodnich mediach panowała prawdziwa kampania rusofobii”, dodał.

Komentarz Sott: Litwinienko faktycznie pracował dla Brytyjczyków, a powodem, dla którego pozwolili oni na wyciek tej informacji, była chęć podparcia swoich argumentów, że za zamachem stał Putin.

By jednak zrozumieć prawdziwą brytyjską mentalność wywiadowczą, a nie tą z filmów o Jamesie Bondzie, musicie zrozumieć, że fakt ten czyni jeszcze bardziej prawdopodobnym, że Litwinienko został zabity przez Brytyjczyków po to, by całość wyglądała tak, jakby przyłożył do tego rękę Putin.

Miejcie na uwadze, że to sprawa z 2006 roku. Nawet wtedy przynajmniej niektórzy spośród zachodnich oligarchów wiedzieli, że Putin stanowi poważne zagrożenie dla ich planów i że jedynym sposobem, by się do niego dobrać, jest asymetryczna wojna…

Tłumaczenie: PRACowniA
Artykuł na SOTT.net: Litvinenko’s father: ‚The British duped me – Putin did NOT kill my son’

Garść linków do ciekawych materiałów:

* O różnych niespodziewanych powiązaniach – na SOTT.net, 2006: Litvinenko And The Apartheid State Of Israel, a linkowany w nim wcześniejszy artykuł Joe Quinna – cz.1 tutaj, cz. 2 tutaj.

* (Niezbyt mocna) hipoteza, że Litwinienko sam się zatruł, szmuglując polon: Litvinenko wasn’t poisoned by Putin – He was likely smuggling the polonium that killed him

* Daily Mail UK, 2014: Maxim Litvinenko: ‚Western intelligence killed my brother to turn public opinion against Putin’

* Troszkę na Pracowni: Impas w stosunkach między Stanami i Rosją – psychopaci kontra fakty

* Finian Cunningham: For the British, Litvinenko is worth more dead than alive

* Russia Insider: BOMBSHELL VIDEO: Vital Litvinenko Murder Clues Unearthed by ‚Sherlock’ Fans, z 22-minutowym filmikiem dokumentalnym, zrobionym wspólnie przez dociekliwych rosyjskich i brytyjskich dziennikarzy, wkurzonych szerzeniem kłamstw na temat śmierci Litwinienki.

Główne punkty:

1.      Zawodowy i znany na całym świecie angielski ekspert od poligrafów Blade C. Burgers sprawdzał prawdomówność Andrieja Ługowoja przy użyciu wykrywacza kłamstw. Burgers jednoznacznie stwierdził, że Ługowoj, zaprzeczając jakiemukolwiek swojemu udziałowi w śmierci Litwinienki, mówił prawdę.

2.      Fizyk z Princeton William Harper, kiedyś prawny doradca rządu USA w kwestiach jądrowych, obala stwierdzenia antyrosyjskiej pisarki Maszy Gessen, utrzymującej, że polon mógł pochodzić wyłącznie z Rosji i to Putin osobiście musiał zlecić jego wykorzystanie do zatrucia Litwinienki. Polon dość łatwo zdobyć i to z wielu źródeł.

3.      Właściciel restauracji Abrakadabra, w której często bywał Litwinienko, mówi, że faktycznie Litwinienko przyszedł też w tygodniu poprzedzającym jego rzekome otrucie. Ale ślady polonu znaleziono w restauracji na stałym miejscu Litwinienki, na poręczy schodów i w recepcji. Według wersji oficjalnej 1 listopada Litwinienko opuścił Hotel Millennium, poszedł do domu, zachorował, leżał w łóżku przez trzy dni, po czym udał się do szpitala. Gdyby faktycznie tak było, w restauracji nie powinno być żadnych śladów polonu. Właściciel powiedział też, że nigdy w swojej restauracji nie widział Ługowoja (ani oligarchy na uchodźstwie i arcyprzestępcy w jednej osobie, Borisa Bieriezowskiego – znajomego Litwinienki, z którym Litwinienko był w kontakcie w tym ostatnim tygodniu przed 1 listopada). (Tłumaczenie na podstawie tego artykułu)

* I na poprawę humoru, w ramach bonusu The Litvinenko plot revealed at last! Nataszy, linkowany w ww. artykule RI, w naszym tłumaczeniu:

Od naszego człowieka na Kremlu

— Chcę, żeby zdjęto tego Litwinienko. Usuńcie go. Jak mówił mój bohater Stalin, „nie ma człowieka, nie ma problemu”.
— W porządku, szefie. Użyjemy którejś z tych supertajnych trucizn, które zmajstrowaliśmy w starych dobrych czasach, i ni z tego, ni z owego gość padnie trupem.
— Nie… to zbyt nudne.
— Dobra, szefie, nie ma problemu. Ustawimy wypadek – przejedzie go samochód a kierowca zwieje.
— Nie dość skomplikowane.
— Szefie, a jeśli zostanie zadźgany przez złodziei, którzy go chcieli okraść?
— Nie, to jest za… Sam nie wiem…
— Pobity na śmierć podczas włamania do jego domu?
— Nie….
— Wpadnie do Tamizy i utonie? Po prostu zniknie bez śladu? Zastrzelony z przejeżdżającego samochodu? Wypadek samochodowy? Zamach bombowy?
— Nie… Chcę czegoś bardziej… bardziej… wyrafinowanego.
[Długa chwila ciszy]
— Szefie! Mam! Mam! Weźmiemy trochę polonu i rozdamy go kupie naszych płatnych zabójców, którzy wezmą go do Londynu, podsypią w samolocie, zatrują lotnisko i połowę barów i restauracji w Londynie, a wtedy ukradkiem wrzucimy trochę do jego herbaty w miejscu publicznym i umrze.
— Mogą nas potem podejrzewać?
— Nie ma mowy, szefie, nikomu nie przyjdzie do głowy, że go załatwiliśmy w tak wymyślny i niewydarzony sposób.

🙂

 

14 Komentarzy »

 1. Ot i perfidny Albion.

  Komentarz - autor: ARCTOS — 31 stycznia 2016 @ 09:24

 2. O Berezowskim i Litwinienko : oboje zeszli z tego świata z rąk tych , którym służyli.

  Zarówno jeden , jak i drugi nie dał rady obalić Prezydenta Rosji Władymira Putina, którego grzechem jest to , że przeciwstawił się planom nowego
  porządku świata.

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/starszy_ranga,p1795550103

  Komentarz - autor: detektywmichaljarzynski — 1 lutego 2016 @ 07:18

 3. Czemu Rosja przeciwstawia się planom nowego porządku świata ? To video wszystko wyjaśnia :

  Komentarz - autor: detektywmichaljarzynski — 1 lutego 2016 @ 07:38

 4. No i J. Arafat też zszedł z tego świata dzięki polonowi. To pewnie też sprawka Rosjan.

  Komentarz - autor: joker — 1 lutego 2016 @ 14:18

 5. Pozostając przy temacie śmierci ważnych osób w świecie, analiza przyczyn śmierci Prezydenta Jugosławii Slobodana Milosewica w „Trybunale Sprawiedliwości” w Hadze

  Jego jakże prorocze słowa , aktualizują się na naszych oczach z każdym dniem . Przypomnę je :

  .“RUSCY! ZWRACAM się do WSZYSTKICH RUSKICH, mieszkańców ROSJI, BIAŁORUSI i UKRAINY bo ich na BAŁKANACH również uważa się za RUSKICH. POPATRZCIE na NAS i ZAPAMIĘTAJCIE – Z WAMI zrobią TO SAMO, gdy SIĘ PODZIELICIE i OKAŻECIE SŁABOŚĆ. CAŁY ZACHÓD, ten OPĘTANY PIES, WGRYZIE wam się w GARDŁO. BRACIA, PAMIĘTAJCIE o LOSIE JUGOSŁAWII! NIE POZWÓLCIE, aby z WAMI POSTĄPIONO TAK SAMO!”

  źródło : Konwent Narodowy

  ku pamięci Slobodana Milosevica

  Śp. Prezydentowi Jugosławii Slobodanowi Milosewicowi dedykuję tę pieśń

  PS. Swoją drogą nie dziwię się Prezydentowi Rosji Władymirowi Putinowi , iż mając za sobą doświadczenia Prezydenta Jugosławii Milosevica i Prezydenta Libii Kadafiego nie chce iść na współpracę z nowym porządkiem świata NWO i skończyć tak jak oni, czy też wspomniani wyżej agenci NWO Berezowski i Litwinienko

  Komentarz - autor: detektywmichaljarzynski — 2 lutego 2016 @ 01:10

 6. Aisza Kaddafi w czasie napaści NATO na Libię w 2011. straciła ojca , przywódcę Libii Muammara Kadafiego , straciła też męża i dwoje dzieci , teraz staje na czele misji odrodzenia libijskiej jedności narodowej , szefuje ruchowi który przeciwstawia się terrorystom i NATO

  http://politpuzzle.ru/21991-doch-kaddafi-vozglavit-v-livii-soprotivlenie-protiv-nato-i-terroristov/

  Życzę pomyślności tej odważnej , dzielnej i dumnej kobiecie i jej misji obudzenia jakże świeżej legendy o swoim wielkim ojcu i jego dziełach dla libijskiego narodu.

  Przypomnę też ostatnie przemówienie jej ojca Muammara Kadafiego do narodu wygłoszone 17 kwietnia 2011.

  Przez 40 lat lub dłużej robiłem wszystko, by zapewnić ludziom domy, szpitale, szkoły. Kiedy byli głodni — karmiłem ich. W Bengazi zamieniłem nawet pustynię w pola uprawne, stając przeciwko atakom Ronalda Reagana, który zabił moją adoptowaną córkę, kiedy próbował zabić mnie. Pomagałem później moim braciom i siostrom z Afryki, finansując Unię Afrykańską.

  Zrobiłem wszystko, co mogłem, by pomóc ludziom zrozumieć ideę prawdziwej demokracji, w której komitety ludowe prowadziły nasz kraj. Stale jednak było to za mało, jak niektórzy mówili, nawet ludzie, którzy posiadali dziesięciopokojowe mieszkania, nowe ciuchy i meble, nigdy nie byli usatysfakcjonowani, i w swojej chciwości chcieli więcej. Oni to powiedzieli Amerykanom i innym, że potrzebują „demokracji” i „wolności”, nigdy nie zdając sobie sprawy z tego, że proszą o morderczy system, w którym wielcy pożerają małych. Byli oczarowani amerykańskim hasłami, nie zdając sobie sprawy, że w Ameryce nie ma darmowych lekarstw, szpitali, mieszkań, edukacji czy żywności, a jedyne darmowe rzeczy to te, które uda się wyżebrać na ulicy lub miska zupy wystana w długiej kolejce.

  Nie liczyło się to, co zrobiłem – dla niektórych to zawsze było mało. Dla innych jednak byłem synem Gamala Abdela Nassera, jedynego prawdziwego Araba i przywódcy muzułmańskiego, jakiego mieliśmy od Saladyna, który Kanał Sueski proklamował własnością swojego ludu, tak jak i ja, idąc jego śladami, proklamowałem Libię własnością mojego ludu, starając się uczynić mój lud wolnym od dominacji kolonialnej — od tych złodziei, którzy chcieli nas grabić.

  Obecnie jestem atakowany przez największą w historii machinę wojenną.
  Mój afrykański brat, Barack Obama, chce mnie zabić, by odebrać wolność mojemu krajowi, by zabrać nam nasze darmowe mieszkania, darmową służbę zdrowia, darmową edukację i darmową żywność, zastępując to amerykańskim systemem grabieży, zwanym „kapitalizmem”.

  My wszyscy w Trzecim Świecie wiemy dobrze, co to oznacza — przyjdą tu korporacje, które już kierują światem, które odpowiadają za cierpienie ludzi.

  Nie ma zatem dla mnie alternatywy, muszę się temu przeciwstawić i jeśli takie będzie życzenie Allacha, zginę idąc jego ścieżką — ścieżką, która uczyniła nasz kraj bogatym i zagospodarowanym, zdrowym i obfitym w żywność na tyle, by nawet móc nieść pomoc naszym afrykańskim i arabskim braciom i siostrom.

  Nie chcę umierać, lecz jeśli będzie to konieczne, by ocalić nasze ziemie, nasz lud, te tysiące, które są moimi dziećmi, niechaj tak będzie.
  Niech ten testament będzie moim głosem do świata. Niech będzie wiadomo, że przeciwstawiłem się krucjacie NATO, że przeciwstawiłem się okrucieństwu, przeciwstawiłem się zdradzie, przeciwstawiłem się Zachodowi i jego kolonialnym ambicjom, a także, że stanąłem po stronie moich afrykańskich braci, moich prawdziwych arabskich i muzułmańskich braci. Chcę być dla nich promieniem nadziei.

  Kiedy inni budowali pałace, ja mieszkałem w skromnym domu. Nigdy nie zapomniałem swojej młodości w Syrcie, nie przepuściłem bezmyślnie naszych narodowych bogactw, i tak jak Saladyn, nasz wielki muzułmański przywódca, który odzyskał Jerozolimę dla islamu, niewiele brałem dla siebie…

  Na Zachodzie niektórzy nazywają mnie „szalonym” i „dzikim”, kłamią choć znają prawdę, wiedzą, że nasze ziemie są niezależne i wolne od kolonialnego ucisku. To moja wizja, moja ścieżka. Ona zawsze była jasna dla Was, moich przyjaciół. Moich ludzi. Będę za Was walczył do ostatniego tchu.

  Niechaj potężny Allach pomoże nam pozostać wiernym i wolnym.

  źródło: Przedruk za News Rescue. Tłumaczenie Mariusz Agnosiewicz.

  PS. Muammar Kaddafi został bestialsko zamordowany 20 października 2011 roku w okolicach Syrty, miasta, w którym się urodził.

  Komentarz - autor: detektywmichaljarzynski — 2 lutego 2016 @ 01:17

 7. Sposób rozumowania ludzi reprezentujących nowy porządek świata bardzo dobrze oddaje ta wypowiedź jednego z nich Zbigniewa Brzezińskiego , cytuję : „dzisiaj jest łatwiej zabić milion ludzi , niż milion ludzi kontrolować”

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/brzeziski_quotglobalne,p308442326

  Komentarz - autor: detektywmichaljarzynski — 2 lutego 2016 @ 01:34

 8. Cały ten zachodni zgiełk wokół Litwinienki jest szczytem zakłamania . Tzw. „wyrok” brytyjskiego sędziego , mówiącego „prawdobodobnie” – jest kuriozum prawnym , niespotykanym i niemożliwym do przyjęcia w cywilzowanym świecie .
  Dalej – nie wiem kto zabił Litwinienkę . Cynicznie przyjmę , że FSB . Ale to ICH szpieg , a szpiedzy mają paskudnie zdradzając . Tym niemniej , nawet to cyniczne założenie , jest kroplą przy OCEANIE zbrodni Zachodu !

  Przy czym nie chodzi o likwidowanie SWOICH szpiegów , ale dziesiątków legalnych przywódców OBCYCH , SUWERENNYCH krajów !!!
  Z pamięci wymienię – paru prezydentów Am. Płd , Afryki , Bliskiego Wschodu – tu mamy piękny cytat z Kadafiego , też zamordowanego . Lumumbę nawet w kwasie rozpuścili dziarscy chłopcy . Było parę katastrof samolotowych itp.

  Rekordzistą , do czego jawnie już przyznają się „miłujące pokój ” USA jest Fidel Castro . Na niego „zamachiwali” się pierdyliony razy , włącznie z próbą zbrojnej aneksji kraju w Zatoce Świń ! Czego tam nie było – trująca farba do włosów , wybuchowe cygara , trucie posiłków , podsuwane kochanki ze strzelającmi długopisami …

  Komentarz - autor: fly — 2 lutego 2016 @ 23:43

 9. @dedektywie jarzyński , dzięki za piękne przesłanie Kadafiego .

  Komentarz - autor: fly — 2 lutego 2016 @ 23:46

 10. Ach, gdyby Kadafi poprosił wówczas o pomoc Rosję tak jak syryjski prezydent kiedy próbowano obalić jego rządy..? Globalny Rząd Światowy nigdy nie pozwoli na to, żeby rządy sprawowali ludzie, którzy faktycznie dbają o swoich obywateli dzieląc się z nimi zyskami czerpanymi z bogactw naturalnych wspólnego kraju w którym żyją. Oprócz Kadafiego można wymienić Chaveza, Putina i wielu innych, którzy byli solą w oku światowych oligarchów. O ile Husaina, Kadafiego, Chaveza można było przez wiele lat izolować, pomawiać o największe zbrodnie, dyskredytować na każdym kroku, a na końcu zamordować, o tyle z Putinem im tak łatwo nie pójdzie. To zbyt mądry i przebiegły taktyk, który dysponuje arsenałem jądrowym, dużą, silną armią i mam wrażenie, że dokładnie wie z jaką siłą walczy na razie zmieniając globalną równowagę sił. Doskonale też wiadomo, że światowi psychopaci wcale nie są tacy mądrzy za jakich się uważają, ale wiadomo też, że są na tyle głupi, aby za wszelką cenę wywołać globalny konflikt, w którym sami mogą stracić swoje życie. Sprawy zaszły bardzo daleko i światowi żandarmi szukają możliwych sposobów aby doprowadzić do kolejnego już światowego konfliktu. Rosja wybija im argumenty z ręku w postaci prawdy, którą szerzy za pośrednictwem mass-mediów i coraz więcej ludzi na Ziemi dostrzega ich dotychczasowe kłamstwa, które zachód szerzył przez dziesiątki a nawet setki lat. Dosłownie w każdym kraju na świecie, gdzie światowy żandarm czyli USrael nie zainstaluje swoich marionetkowych rządów bezpośrednio im podległych, to taki kraj jest przedstawiany jako ,wróg demokracji”, ,,terrorysta łamiący prawa człowieka” itp. Ale jak już światowy żandarm wyruszy z ,,misją pokojową”, skropi krwią przejmowaną ziemię tysiącami i milionami ofiar tubylców, zainstaluje podległe sobie władze, zacznie przejmować bogactwa narodowe danego kraju czyniąc tubylców nędzarzami, to wtedy wszystkie światowe media pieją, że właśnie zaprowadzono demokrację pełną gębą.
  To już nie jest nawet śmieszne – jest boleśnie prawdziwe i dosłownie rzygać się chce na to, jak przedstawiają to światowe media i w jaki sposób ,,piorą mózgi” miliardów ludzi na Ziemi. Obecnie na świecie toczy się wojna informacyjna, która coraz większej liczbie ludzi na ziemi zaczyna otwierać oczy na to co się na świecie faktycznie dzieje, a konflikt w Syrii z pomocą wojsk rosyjskich staje się powoli kamieniem milowym w świadomości wielu ludzi na całym świecie.

  Komentarz - autor: obudzony — 3 lutego 2016 @ 20:10

 11. @ Obudzony

  Doskonale też wiadomo, że światowi psychopaci wcale nie są tacy mądrzy za jakich się uważają, ale wiadomo też, że są na tyle głupi, aby za wszelką cenę wywołać globalny konflikt, w którym sami mogą stracić swoje życie. Sprawy zaszły bardzo daleko i światowi żandarmi szukają możliwych sposobów aby doprowadzić do kolejnego już światowego konfliktu.

  A niby skąd to „wiadomo”? Od Trumpa? Alexa Jonesa? Byłabym ostrożna z tym „światowym konfliktem”, bo to straszak, używany albo do trzymania ludzi pod kontrolą i załatwiania sobie ich milczącej zgody na wszystkie poczynania rządu (jedna strona), albo do podgrzewania atmosfery, żeby ludzie wyszli na ulice i rozróbami sprowadzili na siebie jeszcze większe nieszczęście (druga strona). A sam piszesz o wojnie informacyjnej…

  Komentarz - autor: iza — 4 lutego 2016 @ 01:32

 12. Co do „mądrości” światowych psychopatów faktycznie sami wyciągajmy wnioski. a tak na marginesie D.Tramp to obecnie najmądrzejszy (choć dla niektórych kontrowersyjny) kandydat na prezydenta ! Gwoli odmiany od sługusów światowych psychopatów przydałby się Ameryce taki właśnie prezydent ! Problem w tym czy długo by pożył.

  Komentarz - autor: joasia — 7 lutego 2016 @ 20:45

 13. Jak Donald Trump, handlarz z krwi i kości, używa języka:

  Komentarz - autor: iza — 7 lutego 2016 @ 23:42

 14. @joasia
  Co do „mądrości” światowych psychopatów faktycznie sami wyciągajmy wnioski. a tak na marginesie D.Tramp to obecnie najmądrzejszy (choć dla niektórych kontrowersyjny) kandydat na prezydenta ! Gwoli odmiany od sługusów światowych psychopatów przydałby się Ameryce taki właśnie prezydent ! Problem w tym czy długo by pożył.

  W mojej wypowiedzi odniosłem się bezpośrednio do jednej sesji C’s, gdzie oni sami powiedzieli do Laury&Co, że światowi psychopaci wcale nie są tak mądrzy za jakich się uważają. Chodziło mi dokładniej o to, że ci ludzie nie rozumieją dalekosiężnych konsekwencji swojego postępowania i nie potrafią dostrzec, tego że śmiertelny wirus infekując ciało ludzkie sam zostanie zniszczony wraz ze śmiercią człowieka. W dosłowny sposób określił to Władimir Putin, który pyta wprost zachód: czy zrozumieliście to, co zrobiliście?(chodziło bodajże o konflikt w Syrii) W moim rozumieniu tego problemu psychopaci posiadają wewnętrzny mechanizm napędu swoich działań w nieograniczonej chciwości dóbr materialnych, pieniędzy, pożądania nieograniczonej władzy nad resztą ludzkości. Całkowity brak sumienia i empatii w stosunku do innych mieszkańców planety pozwala im na tworzenie konfliktów zbrojnych, w których giną miliony niewinnych ludzi na przestrzeni wieków podporządkowując sobie kolejne kraje i terytoria i czynią tubylców nędzarzami.
  Żeby było ciekawiej to ich zapędy do wywołania światowego konfliktu skutecznie ograniczają istoty także psychopatyczne 4d, które jednak potrafią dokładnie przewidzieć te konsekwencje i mają zupełnie inne cele.

  Komentarz - autor: obudzony — 8 lutego 2016 @ 19:42


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: