PRACowniA

5 Maj 2015

Irakijczycy zamordowali amerykańskiego żołnierza na polu walki, a Freddie Gray zamordował się w policyjnym wozie

Joe Quinn
Sott.net
1 maja 2015

Nienawidzą nas za naszą wolność

Podobno to pierwszy taki przypadek i ja w to wierzę. Na przestrzeni całej znanej historii, kiedy żołnierze jednego kraju zaatakowali i zajęli inny kraj, zabitych najeźdźców traktowano jako „ofiary wojny”, a nie ofiary morderstwa. Żołnierz w czynnej służbie ginący w strefie działań wojennych nie mógł być „zamordowany” – przynajmniej do tej pory. W tym tygodniu Anis Abid Sardar, obywatel brytyjski z północno-zachodniego Londynu, ma sprawę sądową o „zamordowanie” w 2007 roku starszego sierżanta Randy’ego Johnsona w ataku na drodze pod Bagdadem.

Johnson został przydzielony do 2 Pułku Kawalerii brygady Stryker* armii USA. 2 Pułk Kawalerii był bezpośrednio zaangażowany w jakże odpowiednio nazwaną operację w 2007 roku, Operation Imposing Law (O.I.L., operacja narzucania prawa) , której celem było „odebranie” Bagdadu, no tak, mieszkańcom Bagdadu. Do listopada 2007 roku, kiedy zakończono operację, zabito tysiące irackich cywilów, których śmierć stanowiła „uboczne straty wśród ludności cywilnej”, przy czym większość z nich zginęła od ognia wojsk amerykańskich i zamachów bombowych fałszywie przypisanych „al-kaidzie”. Sierżant Randy Johnson był jednym z tych, którzy zginęli, ale nie był cywilem i jako członek 2 Pułku Kawalerii z pewnością odegrał swoją rolę w rzezi ludności cywilnej Iraku.

[*Stryker – transportery opancerzone będące na wyposażeniu Armii Stanów Zjednoczonych. W styczniu b.r. ten sam 2 Pułk Strykerów przybył ze swoim sprzętem m.in. do Polski, wyjechał w marcu, kiedy to zastąpiły go ciężkie oddziały piechoty. W sumie wiele ostentacyjnych przejazdów w obie strony i jakoś nikt nie protestował, przeciwnie, gawiedź wyległa na drogi i była wyraźnie uradowana. Ale cywilne motocykle z innego kraju to już zupełnie inna sprawa – te nie mają czego szukać na naszych drogach. I zrozum tu tak pokręconą mentalność… – przyp.]

Według doniesień mediów odciski palców obywatela brytyjskiego, syna Irakijczyków, Anisa Abida Sardara, zostały rzekomo znalezione na fragmentach bomby ulicznej, która miała jakiś związek z tą, która zabiła Johnsona, i dlatego Sardar staje przed sądem za zabójstwo Johnsona. Wśród komentarzy w oczywisty sposób niedorzecznego „prokuratora królewskiego” (QC), Maxa Hilla, znajdujemy takie:

Sardar „był zamieszany w najpoważniejsze przestępstwo, jakie można sobie wyobrazić”. Tak, walka z siłami okupacyjnymi, które do ​​tego czasu zabiły 600 tysięcy Irakijczyków, to poważna sprawa i jest zrozumiałe, że stanowi „obrazę” dla brytyjskiej i amerykańskiej elity.

Max Hill, QC, WTH, LOL.

[Sardar] był „brał bezpośredni udział w produkowaniu bomb przeznaczonych do użycia w Iraku w 2007 roku, kilka lat po wojnie w 2003 roku” (najwyraźniej ten pompatyczny dupkowaty adwokat uważa, że ​​wojna w Iraku skończyła się, kiedy ten inny dupek – Dubya Bush – wypowiedział słowa „zadanie wykonane”).

Sardar był „winny uczestnictwa w tym śmiertelnym handlu, robiąc bomby tak duże, że mogły spowodować – i spowodowały – istotne zniszczenia w silnie opancerzonych amerykańskich pojazdach wojskowych, zabijając biednego sierżanta Johnsona”. Zaiste. Wojna przeważnie jest „śmiertelnym handlem”, obejmując robienie i detonowanie materiałów wybuchowych z zamiarem wyrządzenia znacznych szkód w pojazdach wojskowych najeźdźców i, jeśli to możliwe, zabicia żołnierzy wojsk najeźdźcy.

Wygląda jednak na to, że zdrowy rozsądek nie znajdzie dla siebie miejsca na rozprawie, która zapowiada się na przedstawienie z rodzaju sądu kapturowego*. W tym przypadku potrzebna jest wyłącznie nowa definicja sprawiedliwości i prawo międzynarodowe, zgodnie z którym członek sił dokonujących inwazji i odpowiedzialnych za śmierć tysięcy cywilów może być bezprawnie zabity przez jednego z tych cywilów, próbującego bronić siebie i swój naród.

[*najbliższy polski odpowiednik angielskiego terminu kangaroo court, oznaczającego sąd przekupny i ignorujący lub interpretujący po swojemu przepisy prawa]

Ta sprawa sądowa jest zatem najnowszą próbą przepisania historii inwazji Stanów Zjednoczonych i Wlk. Brytanii na Irak. W nowej, jeszcze bardziej skróconej wersji, nie tylko ludobójczy atak na Irak był altruistycznym obdarzeniem Irakijczyków „wolnością i demokracją”, ale i aktorzy tego dobroczynnego przedstawienia nie byli nawet żołnierzami, a raczej kimś w rodzaju pracowników pomocy humanitarnej, którzy z tej racji mogą być „zamordowani” przez zacofanych i niewdzięcznych Irakijczyków, takich jak Anis Abid Sardar.

To jest tylko jeden z wielu, drobny przykład coraz bardziej zgniłego stanu naszego społeczeństwa globalnego, jakim zostało ukształtowane przez toksyczny wpływ psychopatów u władzy, jak świat długi i szeroki. Niedawne zabójstwo Freddiego Graya jest kolejnym takim przykładem.

Nieumyślne samobójstwo pod okiem gliniarza

Freddie Gray jest ofiarą psychopatycznej ideologii, jaka dominuje wśród amerykańskiej policji

Gray został bezprawnie zatrzymany w Baltimore przez policję, która sfabrykowała dowody na to, że miał przy sobie nóż sprężynowy. Następnie został pobity (wspólny element aresztowań czarnych mężczyzn w Ameryce), skuto mu ręce i nogi, wpakowano do furgonetki policyjnej (nie zapinając mu pasów bezpieczeństwa) i – przypuszczalnie dla zabawy – zabrano go na „szaloną przejażdżkę”. Duża prędkość i ostre zakręty miały solidnie poobijać Graya, kiedy rzucało nim po całej pace samochodu. W efekcie Gray skręcił sobie kark. Gdy funkcjonariusze zatrzymali się, by sprawdzić jego stan, Gray nie reagował. Zamiast zabrać go natychmiast do szpitala, ​​skierowali się po innego więźnia i obydwu zabrali na posterunek. Kiedy przybyli, Gray był w stanie śpiączki. Tydzień później zmarł.

Gdy członkowie afroamerykańskiej społeczności protestują przeciwko tego rodzaju rażąco rasistowskim morderstwom, popełnionym przez funkcjonariuszy policji, mainstreamowe media skupiają uwagę na niestosowności tego bardzo uzasadnionego gniewu wśród czarnych społeczności i demonizują ich jako „bandytów”. Ignorowana jest prawda, że ​​w zdecydowanej większości te protesty są spokojne. Kolejna prawda, że rozmyślnie wykorzystuje się „zawodowych demonstrantów” do wprowadzenia do demonstracji elementów przemocy i wandalizmu, jest również ignorowana.

Te przykłady rażących niesprawiedliwości, jak i wiele innych, które codziennie dokumentujemy na Sott.net, Ti tylko jedne z symptomów zupełnie antyludzkiej natury naszego globalnego systemu „wartości” społecznych. Jak może być inaczej, skoro ten system został zbudowany – i jest obecnie utrzymywany – przez absolutnie nieludzkie psychopatyczne elity? Ale sprawowanie rządów przez psychopatyczne „elity” nie powinno być traktowane jako okazja do zwolnienia się od odpowiedzialności. Poprzez swoje aktywne uczestnictwo lub pasywną ignorancję prawie każdy człowiek wziął udział w stworzeniu i utrzymaniu systemu, w którym wszyscy żyjemy.

Podobno naród ma takich władców, na jakich sobie zasłużył, ale na szerszą skalę prawdziwe jest również stwierdzenie, że ludzkość dostaje taką przyszłość, na jaką sobie zasłużyła, a nasza przyszłość bezpośrednio opiera się na żywotności tej planety, jako że gości u siebie ludzkie życie. Zarówno na poziomie społecznym, jak i środowiskowym, ta żywotność poważnie zagrożona. Psychopaci rządzą, społeczeństwo się rozpada. Społeczeństwo się rozpada, planeta robi to samo i społeczeństwo pogrąża się jeszcze bardziej w chaosie. Kiedy panuje chaos, psychopaci umacniają swoją władzę i dają upust swojej destrukcyjnej naturze, wywołując jeszcze większy społeczny i środowiskowy chaos. Dalej jest już tylko spadanie w otchłań. Miłej przejażdżki.

Tłumaczenie: PRACowniA

Reklamy

5 Komentarzy »

 1. Wobec psychopatów , w tym psychopatów będących u władzy jest tylko jeden sposób ich sprowadzenia do parteru. To siła doprowadzona do ich świadomości wprost lub domyślnie . Inne metody ich resocjalizacji są wobec nich zupełnie nieskuteczne. Oni muszą się bać. W przeciwnym razie bezpardonowo narzucą oni otoczeniu swoją wolę i je manipulacyjnie, instrumentalnie podporządkują dla własnych celów i bez żadnych skrupułów wykorzystają. Na to , by do tego nie dopuścić oni muszą wiedzieć , iż istnieje bat nad nimi. Uległość wobec nich oraz ustępstwa to droga do samozagłady.

  Wezwanie dr. Davida Duka do wszystkich ludzi świata do rewolucji przeciwstawiającej się tej nowej rozprzestrzeniającej jak zaraza
  dżumie XXI wieku / chodzi o koncepcję nowego porządku świata – NWO/

  Komentarz - autor: Michał Jarzyński — 6 Maj 2015 @ 05:00

 2. Takich ludzi jak Muhammad Ali w obecnej chwili na świecie potrzeba nam jest jak najwięcej. Muhammad Ali bez względu na konsekwencje , które go później spotkały /odsunięcie od boksu /, powiedział głośno amerykańskiej wojnie w Wietnamie NIE. Być może dlatego przeżył tę wojnę , a legenda po nim żyje do dzisiaj. Inni Amerykanie , którzy ulegli wojennej retoryce i propagandzie już dawno nie żyją . W Wietnamie zginęło 58 152 Amerykanów, a 313 tysięcy było rannych oraz 2413 zaginionych .

  http://www.legendyboksu.pl/Muhammad-Ali.php

  Komentarz - autor: Michał Jarzyński — 8 Maj 2015 @ 15:02

 3. List Otwarty pod nazwą ” Żołnierze za Pokojem ” byłych wysokich oficerów i żołnierzy byłej niemieckiej NRD- oskiej armii ,przemilczany przez światowe oficjalne media .

  Żołnierze za pokojem
  .
  Dowództwo byłych sił zbrojnych NRD ostrzega przed wojną i domaga się kooperacji zamiast konfrontacji z Rosją
  .

  Jako wojskowi, którzy pełnili odpowiedzialne funkcje w NRD zwracamy się do niemieckiej opinii publicznej kierując się troską o utrzymanie pokoju i przetrwanie cywilizacji w Europie.
  .
  W latach zimnej wojny, podczas której przeżyliśmy długi okres militaryzacji i konfrontacji na progu otwartego konfliktu, wykorzystywaliśmy naszą wiedzę i umiejętności dla zachowania pokoju i bezpieczeństwa naszego socjalistycznego państwa NRD. Narodowa Armia Ludowa ani jednego dnia nie brała udziału w działaniach wojennych, a podczas wydarzeń w latach 1989/90 wydatnie przyczyniła się do tego, że nie użyto wówczas broni. Pokój był zawsze najważniejszym celem naszego postępowania. Dlatego też zdecydowanie sprzeciwiamy się wykorzystywaniu czynnika militarnego w polityce. Z własnego doświadczenia wiemy, że palących problemów naszych czasów nie można rozwiązać siłą.
  .
  W tym miejscu należy przypomnieć, że Armia Radziecka podczas II wojny św. główny ciężar rozbicia faszyzmu wzięła na siebie. W sumie 27 milionów obywateli ZSRR oddało życie dla tego historycznego zwycięstwa. Im jak i ich aliantom dziękujemy w 70 rocznicę zwycięstwa.
  .
  Widzimy obecnie, że wojna ponownie nieodłącznie towarzyszy ludzkości. Realizowany przez USA i jego sojuszników Nowy Porządek Świata w ostatnich latach doprowadził do wojen w Jugosławii, Afganistanie, Iraku, Jemenie, Sudanie, Libii i Somalii. Prawie dwa miliony ludzi straciło w tych wojnach życie, a miliony zmuszono do ucieczki.
  .
  Obecnie działania wojenne dotarły do Europy. Jest oczywistością, że strategią USA są wyeliminowanie Rosji jako konkurenta oraz osłabienie UE. W ostatnich latach NATO coraz bardziej zbliżało się do granic Rosji. Chęć wciągnięcia Ukrainy do UE i NATO jest próbą domknięcia kordonu sanitarnego od krajów bałtyckich po Morze Czarne, w celu odizolowania Rosji od reszty Europy. Zgodnie z kalkulacją USA ma to także utrudnić lub uniemożliwić niemiecko-rosyjskie stosunki.
  .
  Aby opinię publiczną przekonać do tych działań prowadzi się bezprzykładną kampanię propagandową, w której zaślepieni politycy i skorumpowani dziennikarze walą w bębny wojenne. W tej gorącej atmosferze państwo niemieckie powinno upominać się o zachowanie pokoju. Tego domaga się zarówno jego geopolityczne położenie jak i jego historia oraz interesy jego mieszkańców. Im jednak przeciwstawia się żądanie prezydenta Niemiec o zwiększenie „militarnej odpowiedzialności” (czytaj – aktywności wojennej- przyp. opolczyk) oraz prowadzona w mediach histeria prowojenna i antyrosyjska.
  .
  Forsowana militaryzacja Europy wschodniej nie jest igraniem z ogniem – jest igraniem z wojną.
  .
  Wiedząc o niszczycielskiej sile nowoczesnych (współczesnych) wojen, w poczuciu odpowiedzialności jako obywatele stwierdzamy z całą wyrazistością: w tym miejscu zaczyna się zbrodnia przeciwko ludzkości.
  .
  Czy już zapomniano o tylu ofiarach II wojny św., o olbrzymich zniszczeniach w całej Europie, o rzekach uchodźców i nieskończonych cierpieniach ludzi? Czy ostatnie wojny prowadzone przez USA i NATO nie spowodowały dość nędzy i ofiar w ludziach?
  .
  Czy nie rozumie się, co oznaczać mogą działania wojenne na gęsto zaludnionym kontynencie europejskim?
  .
  Doszłoby do użycia setek samolotów wojskowych i uzbrojonych dronów, wyposażonych w bomby i rakiety, tysięcy czołgów i wozów pancernych, oraz artylerii. Na morzach Północnym, Bałtyku i Czarnym starłyby się setki okrętów wojennych, a za nimi stałaby jeszcze broń atomowa gotowa do użycia. Granice między linią frontu i zapleczem byłyby zatarte. Miliony matek i dzieci płakałyby za ich mężami, ojcami i braćmi. Ofiary szłyby w miliony. Europa zmieniłaby się w zniszczoną pustynię.
  .
  Czy może tak daleko dojść? Nie i jeszcze raz Nie!
  .
  Dlatego zwracamy się do niemieckiej opinii publicznej:
  Ten scenariusz musimy powstrzymać.
  Nie potrzebujemy retoryki wojennej a polemiki pokojowej.
  Nie potrzebujemy zagranicznych operacji militarnych Bundeswehry ani żadnej armii jewrounijnej.
  Nie potrzebujemy więcej środków na cele militarne, potrzebujemy więcej środków na potrzeby humanitarne i socjalne.
  Nie potrzebujemy wojennej nagonki na Rosję, potrzebujemy więcej wzajemnego zrozumienia dla pokojowego sąsiedztwa i współpracy.
  Nie potrzebujemy militarnej zależności od USA, potrzebujemy naszej własnej odpowiedzialności za pokój. Zamiast wojsk szybkiego reagowania NATO na wschodniej granicy potrzebujemy więcej turystów, wymiany młodzieży i spotkań pokojowych z naszymi wschodnimi sąsiadami.
  Potrzebujemy pokojowych Niemiec w pokojowej Europie.
  .
  Oby nasze dzieci, wnuki i prawnuki taką naszą generację mogły zachować w pamięci.
  .
  Ponieważ dobrze wiemy, co oznacza wojna podnosimy głos przeciwko wojnie a za pokojem.
  .
  Sygnatariusze Listu Otwartego :

  Armeegeneral a.D. Heinz Keßler
  .
  Admiral a.D. Theodor Hoffmann
  .
  Die Generaloberste a.D. Horst Stechbarth; Fritz Streletz; Fritz Peter
  .
  Die Generalleutnante a.D. Klaus Baarß; Ulrich Bethmann; Max Butzlaff; Manfred Gehmert; Manfred Grätz; Wolfgang Kaiser; Gerhard Kunze; Gerhard Link; Wolfgang Neidhardt; Walter Paduch; Werner Rothe; Artur Seefeldt; Horst Skerra; Wolfgang Steger; Horst Sylla; Ehrenfried Ullmann; Alfred Vogel; Manfred Volland; Horst Zander
  .
  Vizeadmiral a.D. Hans Hofmann
  .
  Die Generalmajore a.D. Olivier Anders; Heinz Bilan; Bernhard Beyer; Günter Brodowsky; Kurt Brunner; Heinz Calvelage; Sebald Daum; Willi Dörnbrack; Alfred Dziewulski; Johannes Fritzsche; Egon Gleau; Otto Gereit; Roland Großer; Peter Herrich; Karl-Heinz Hess; Günter Hiemann; Lothar Hübner; Siegmund Jähn; Günter Jahr; Manfred Jonischkies; Günter Kaekow; Johannes Kaden; Helmut Klabunde; Klaus Klenner; Raimund Kokott; Kurt Kronig; Manfred Lange; Bernd Leistner; Hans Leopold; Klaus Listemann; Heinz Lipski; Hans Georg Löffler; Rudi Mädler; Manfred Merkel; Günter Möckel; Dieter Nagler; Johannes Oreschko; Rolf Pitschel; Hans Christian Reiche; Fritz Rothe; Günter Sarge; Dieter Schmidt; Horst Schmieder; Gerhard Schönherr; Gerhard Seifert; Kurt Sommer; Erich Stach; Manfred Thieme; Wolfgang Thonke; Henry Thunemann; Walter Tzschoppe; Günter Voigt; Gerd Weber; Dieter Wendt; Klaus Wiegand; Heinrich Winkler; Heinz-Günther Wittek; Erich Wöllner; Werner Zaroba; Manfred Zeh; Alois Zieris
  .
  Die Konteradmirale a.D. Herbert Bernig; Eberhard Grießbach; Hans Heß; Werner Henniger; Klaus Kahnt; Werner Kotte; Helmut Milzow; Gerhard Müller; Joachim Münch
  .
  Namens einer großen Anzahl von Obersten und Kapitänen zur See a.D. Volker Bednara; Frithjof Banisch; Bernd Biedermann; Karl Dlugosch; Thomas Förster; Günter Gnauck; Günter Leo; Friedemann Munkelt; Werner Murzynowski; Gerhard Matthes; Lothar Matthäus; Friedrich Peters; Helmut Schmidt; Fritz Schneider; Heinz Schubert; Helmar Tietze; Wilfried Wernecke; Rolf Zander; Oberstleutnant a.D. Günter Ganßauge
  .
  Weitere Angehörige der NVA aus den Reihen der Offiziere, Fähnriche, Unteroffiziere und Soldaten bekunden ihre Zustimmung.
  .
  Przetłumaczone przez Andrzeja Szuberta ze strony:

  https://www.jungewelt.de/2015/05-06/023.php

  za źródło : https://opolczykpl.wordpress.com/2015/05/09/apel-bylych-wojskowych-bylej-armii-bylej-ndr/

  PS. Po przeczytaniu tego listu w pełni się z nim identyfikuję i go popieram jako były oficer, komandos , oficer kontrwywiadu wojskowego za LWP.

  Komentarz - autor: Michał Jarzyński — 9 Maj 2015 @ 03:42

 4. Cywilizacja Zachodu się wykończy, bo musi. Takie jest prawo historii. Zostaniemy zalani przez hordy kolorowych, którzy wyeliminują białych za ich politykę w stosunku do krajowców Afryki, Azji i obu Ameryk. Ten proces już się zaczął i nic go nie powstrzyma, bo nie ma takiej siły, która powstrzyma degenerację rasy białej…

  Komentarz - autor: tmzj — 10 Maj 2015 @ 15:30

 5. @ tmzj !

  ” Cywilizacja Zachodu się wykończy, bo musi. Takie jest prawo historii. Zostaniemy zalani przez hordy kolorowych, którzy wyeliminują białych za ich politykę w stosunku do krajowców Afryki, Azji i obu Ameryk. Ten proces już się zaczął i nic go nie powstrzyma, bo nie ma takiej siły, która powstrzyma degenerację rasy białej…”

  Reprezentujesz punkt widzenia garstki , białych syjonistów, którzy rządzą światem i dla których nie ma znaczenia kim będą ich niewolnicy białymi , czy też czarnymi. Żydami , czy tez ludźmi innych nacji. Dla nich najważniejsza jest ich obecna władza i jej utrzymanie, a cała reszta się nie liczy. Ponieważ mają oni wiele grzechów ludzkości na swoim sumieniu oni bardzo się boją. Strach obezwładnia ich logiczne i racjonalne myślenie oraz doprowadza do paranoicznego myślenia i w ramach samooszukiwania się jako jednej z metod rozwiązywania wewnętrznych konfliktów osobowościowych wyzwala w nich megalomanię prowadzącą wprost do publicznej projekcji ich chorych pomysłów i wyobrażeń.oraz błędnego , fałszywego rozumowania o nieuchronności tych projekcji , które wynoszą do rangi praw historycznych, a które z obiektywnymi procesami rozwoju społecznego nie mają nic wspólnego.

  Analiza filmów poniżej potwierdza to o czym wyżej powiedziałem :

  Komentarz - autor: Michał Jarzyński — 11 Maj 2015 @ 06:35


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: