PRACowniA

1 marca 2015

Zabójstwo Niemcowa: Putin już 3 lata temu ostrzegał przed dokładnie tego typu operacją pod fałszywą flagą

The Saker
Thesaker.is
28 lutego 2015

 

© Unknown – Niemcow z Juszczenko

 

Już w lutym 2012 roku (trzy lata temu!) Putin ostrzegał Rosjan przed dokładnie tego typu operacją pod fałszywą flagą, jaka właśnie miejsce. Jest nią zamordowanie Niemcowa. Zobaczcie sami:

 

[W tym nagraniu prezydent Putin, prawdopodobnie odpowiadając na czyjeś pytanie, dotyczące prowokacji, mówi, że w kontekście ataku pod fałszywą flagą podczas przeróżnych zgromadzeń ma nadzieję, że nikt nie przekroczy tej granicy, i że wszystko będzie się odbywać z poszanowaniem prawa, podobnie, że nie powiodą wszelkie ewentualne próby sprowokowania służb porządkowych. Mówi też, że siły, które dążą do pełnych przemocy starć, są nawet gotowe kogoś poświęcić, by następnie móc oskarżyć władze.

– Znam te metody i taktykę, próbowali ją uskuteczniać przez ostatnie 10 lat, głównie ci operujący z zagranicy – mówi dalej. – Wiem to na pewno, to fakt. Oni nawet szukają takiego, „z którego zrobiliby męczennika”, kogoś na swój sposób sławnego. Sami go palną […] a później oskarżą rząd. Są ludzie, którzy są do tego zdolni, nie przesadzam tutaj – kontynuuje. Putin wyraził też nadzieję, że nikt z tych, którzy naprawdę chcą poprawić sytuację w kraju i będą brali udział w jakichś zgromadzeniach czy demonstracjach, nie da się nabrać na tę sztuczkę. – przyp.]

Zwróćcie uwagę, że rosyjskie słowo „prowokatsija” często jest tłumaczone jako „prowokacja”, co nie jest błędne, jak długo zdajecie sobie sprawę, że po rosyjsku „prowokacja” może oznaczać też „fałszywą flagę”, jak ma to miejsce w tym kontekście. Putin wyraźnie ostrzega przed „ofiarą” fałszywej flagi.

[…]

Jeśli chodzi o „liberalną” czy „demokratyczną” „pozasystemową” opozycję, to właśnie ogłosiła, że planowane protesty zamieniają w manifestację żałobną.

[…]

Wcześniejszy post Sakera na ten temat:

Z ostatniej chwili: Operacja pod fałszywą flagą w Moskwie!

W Moskwie został zastrzelony Borys Niemcow. Był jednym z najbardziej charyzmatycznych przywódców „liberalnej” czy „demokratycznej” „pozasystemowej” opozycji w Rosji (proszę zrozumieć, że w kontekście Rosji „liberalny” czy „demokratyczny” oznacza pro-amerykański, czy wręcz kierowany przez CIA, a „pozasystemowy” oznacza: zbyt mały, by dostać choćby jedno miejsce deputowanego w Dumie). Zastrzelono go na kilka dni przed zapowiadaną demonstracją tej samej „liberalnej” czy „demokratycznej” „pozasystemowej” opozycji, do jakiej miało dojść 1 marca.

Jak już wcześniej wielokrotnie wyjaśniałem na tym blogu, „liberalna” czy „demokratyczna” „pozasystemowa” opozycja w Rosji ma poparcie gdzieś w granicach 5% (maksymalnie). Inaczej mówiąc – jest politycznie „martwa” (dokładniej na temat w artykule: From Napoleon to Adolf Hitler to Conchita Wurst). W nadziei na zgromadzenie na ulicach większej ilości ludzi „liberalna” czy „demokratyczna” „pozasystemowa” opozycja zawiera sojusze z ultranacjonalistami (zazwyczaj są to użyteczni dla CIA idioci) i działaczami na rzecz homoseksualistów (również użytecznymi dla CIA idiotami). Najwidoczniej to nie wystarczyło.

A teraz, w „idealnym” momencie, został zamordowany Niemcow.

Wszyscy wiemy, jaka będzie reakcja anglosyjonistów i ich maszyny propagandowej. To będzie dokładnie tak, jak w przypadku lotu MH-17: Morderca Putin!!! Demokracja Zastrzelona!!! Wolność Zamordowana!!! itd, itp.

Nie mam najmniejszej wątpliwości, że albo jest to fantastycznie nieprawdopodobny, lecz zawsze możliwy przypadek naprawdę dużego pecha Putina i Niemcow został zastrzelony przez jakiegoś wariata albo bandytę, albo była to całkowicie typowa, przeprowadzona przez Zachód operacja pod fałszywą flagą: bierzesz skończonego polityka, który utracił resztki wiarygodności w oczach każdego z IQ powyżej 70, i robisz z niego na poczekaniu „męczennika wolności, demokracji, praw człowieka i cywilizacji”.

A przy okazji, jeśli, jak jestem przekonany, jest to operacja pod fałszywą flagą, to sądzę, że będzie oszałamiającym sukcesem na Zachodzie i totalną klapa w Rosji: teraz Rosjanie potrafią już na kilometr wyczuć tego typu zasadzkę, a od czasu historii z MH-17 wszyscy oczekiwali operacji pod fałszywą flagą. Więc jeśli przyniesie to jakikolwiek skutek, to będzie to wzrost wrogości Rosjan wobec Zachodu i zjednoczenie się ich wokół Putina. W Imperium będzie to jednak coś ogromnego, większego niż Politkowska i Litwinienko razem wzięci. Powstanie nagroda „Niemcowa”, gdzieś (w Warszawie?) stanie pomnik Niemcowa, w USA Kongres przyjmie „uchwałę Niemcowa” z tradycyjnym pakietem podsycającego „żywotu świętego demokraty”.

Co martwi mnie najbardziej, to fakt, że służby bezpieczeństwa Rosji nie spodziewały się tego i pozwoliły żeby się stało. Jest to duży błąd FSB, dla której wiele teraz będzie zależało od znalezienia sprawcy. Spodziewam się, że znajdą tylko jakiegoś oszołoma, jelenia, któremu nie będzie można udowodnić żadnych powiązań z zachodnimi służbami i który – najidealniej – być może utrzymywał nawet jakieś kontakty ze służbami Rosji (jak Andriej Ługowoj).

Jeśli zaś chodzi o „liberalną” czy „demokratyczną” „pozasystemową”, to pewnie zmieni nadchodzące protesty w „hołd dla Niemcowa”, gromadząc tym samym więcej ludzi na ulicach.

Dziś wieczorem ktoś dostanie awans w Langley [w slangu agentów: główna siedziba CIA]

The Saker

Komentarz SOTT: Fakt, że rzeczywista władza (PTB) nie była w stanie stworzyć prawdziwego ruchu opozycyjnego w Rosji i w konsekwencji musieli uciec się do operacji pod fałszywą flagą, pokazuje, jak są zdesperowani. Jak mówi The Saker, będzie to na Zachodzie główne wydarzenie propagandowe.

Artykuł na SOTT: Nemtsov murder: Putin warned about exactly this type of „false flag” three years ago
Tłumaczenie: PRACowniA

8 Komentarzy »

 1. To dopiero początek przyszłego piekla dla Rosjan.
  Proszę pamietac ile to już pokoleń zrodzilo się po bolszewikach,to te wlasnie pokolenia zrobia majdany nie tylko w Rosji .
  Wpierw przetestowano to na Ukrainie a teraz rozleje się na caly były Uklad Warszawski !

  Komentarz - autor: APA. — 1 marca 2015 @ 11:01

 2. Takie mordy mają na celu skrystalizowanie postaw i obozów ludzi po dwóch stronach barykady. Taki Niemcow to dla Rosjan zwykły złodziej i syjonistyczny bandzior, który ukradł Rosjanom miliardy rubli i doprowadził ich do skrajnej nędzy. Dla przygłupiałych ścierwomediami Niemców,Angoli,Usraelczyków demokrata, liberał bojownik o wolność Narodu Rosyjskiego.Ścierwomedia zachodnie rozpoczną propagandę histeryczną o mordowaniu wolności w Rosji i będą się odwoływały do środowisk młodzieżowych gdzie MULTI-KULTI sięga szczytów debilizmu !! Natomist w Rosji to morderstwo będzie widziane jako wymierzenie KARY BANDYCIE !! który podniósł ręke na świętą mateczkę Rosje !! Jeżeli CIA zaobserwuje zjwisko zwierania szyków po obydwu stronach barykady to należy się spodziwać ,że syjoniści zabiją następne prominentne osoby w Rosji !! I w ten sposób będziemy jeszcze bliżej wojny bo do wojny jest niezbędne przyzwolenie społeczne a społeczeństwa Niemiec,Francji czy Usraela durnieją w zastraszającym tempie !! „Psy Wojny” zostały spuszczone ze smyczy !!!

  Komentarz - autor: Pimpuś — 1 marca 2015 @ 17:58

 3. Wg mnie rosyjskie służby specjalne najwyraźniej ,,zaspały” i dały się wciągnąć kolejny raz w grę, w której to Putin stawiany jest w roli kata. Cały aparat służb nie wyczuł w porę niebezpieczeństwa dysponując rozbudowaną machiną wywiadowczą z podsłuchami, satelitami i swoimi informatorami. Jak widać na tym przykładzie dochodzi do sytuacji absurdalnej, gdzie urzędujący prezydent państwa musi chronić ludzi będących w opozycji do niego i spiskujących przeciwko swojej własnej ojczyźnie. Swoją drogą to zabójstwo pokazuje jak sprytni i przebiegli muszą być zleceniodawcy tego zamachu, że potrafią sobie hasać po Rosji i odstrzeliwując kolejne ofiary poprzez zachodnie media szybko wskazują Putina jako sprawcę morderstw. Wykonawcy tej egzekucji mogą być ujęci, ale dobrze by się stało, aby Rosjanie poszli ze śledztwem dalej i wskazali całemu światu kto faktycznie za tym stoi.
  Niemcow posiadał poparcie społeczne rzędu kilku procent i nie stanowił żadnego realnego zagrożenia dla Rosji ani Putina. Te 5% poparcia, które zdobył było możliwe tylko i wyłącznie dzięki pieniądzom jego sponsorów z USA, które inicjowało, organizowało i finansowało wszelkie formy protestu przeciwko Putinowi.
  Gdyby nie pieniądze i wsparcie z USA Niemcow mógłby być tylko byłym ministrem w byłym rządzie.
  Swoją drogą ciekawe czy nie zauważacie podobieństw i paraleli łączących rzekomego opozycjonistę Niemcowa z innymi przypadkami np. w naszym kraju? Jakim trzeba być zdrajcą i zaprzańcem, aby za pieniądze i jakąkolwiek obietnicę sprzedawać swoją ojczyznę innemu mocarstwu? Tak macie rację! Niemcow był Rosjaninem tylko wg dokumentów, a faktycznie był pochodzenia chazarsko- talmudycznego i to swoim starszym braciom w wierze służył kierując się rzekomo troską o Rosję. Jak widać w powyższym przykładzie nawet tak wierny sługus nie znaczy wiele i za swoją wierną służbę może dostać co najwyżej ,,kulkę” jeżeli to może pomóc w interesie ogółu ,,eskimosów”.
  Tzw. ,,starsi bracia w wierze” jak mawiał pewien aktorzyna z Wadowic(także ich ziomek), pełniący swego czasu funkcję papieża nie są niczym więcej niż mięsem armatnim dla chorobliwie chciwej, żądnej władzy, bezlitosnej szajce psychopatycznych oligarchów światowych przez pomyłkę nazywanymi ludźmi. Zwabieni władzą, zyskiem, ,,zaczadzeni” naukami Talmudu z obietnicą panowania nad innymi narodami są idealnymi spiskowcami, wywołując rewolucje, wojny i zamieszki, działając na rzecz światowej finansjery, która w podzięce za zagrabione kraje i dobra organizuje im np. holokaust.
  Sytuacja panująca obecnie w Polsce jest o tyleż inna, że Polska nie posiada żadnego męża stanu jak Rosja i wszyscy, którzy decydują o losach Polski są przeważnie chazarskim pomiotem, który ręka w rękę współdziała z Usraelem, UE, NATO i całą szajką banksterskich psychopatów na zgubę Polski.

  Poparcie społeczne Putina w Rosji nie wynika wcale z tego, że ludzie Putina sterują sondażami, ale wypływa z faktu, że Rosjanie są o wiele bardziej świadomi faktu, kto stoi za zamachem, kto rozpętał wojnę na Ukrainie i kto stoi za katastrofą samolotu nad Ukrainą. Przeglądając mnóstwo materiałów w sieci rosyjskojęzycznej zauważałem, że tam nie ma tematów tabu tak jak w Polsce Tam żyda nazywa się żydem, Polaka – Polakiem, a Rosjanina – Rosjaninem. Mało tego Rosjanie wiedzą kto w Polsce jest z pochodzenia żydem, a kto Polakiem i zapewniam was, że wiedzą o żydowskim pochodzeniu wielu ,,polskich” polityków, naukowców i nawet ludzi z Episkopatu Polski.
  Wiedza ta nie jest dostępna ogółowi Polaków, którzy nie wiedzą z reguły na kogo głosują, kto liczy głosy w wyborach i dlaczego w kraju jest tak źle, że muszą w milionach opuszczać naszą ojczyznę w poszukiwaniu lepszego jutra.

  Komentarz - autor: obudzony — 1 marca 2015 @ 22:11

 4. „Tzw. ,,starsi bracia w wierze” jak mawiał pewien aktorzyna z Wadowic (także ich ziomek), pełniący swego czasu funkcję papieża […]”

  🙂

  Komentarz - autor: Kate — 2 marca 2015 @ 11:04

 5. Gdzie jest mój wpis ?

  Cenzura ?

  Komentarz - autor: Obywatel Kudłaty — 2 marca 2015 @ 19:22

 6. @ OK
  Cenzura ?
  Ciekawe, czyja? Pewnie trafił w zaświaty z całą masą spamu.

  Komentarz - autor: iza — 2 marca 2015 @ 22:12

 7. Czyli cenzura wiecznie żywa 🙂

  Komentarz - autor: Obywatel Kudłaty — 3 marca 2015 @ 11:46

 8. @APA APA, apa – wszędzie cię pełno.Dlaczego i w jakim celu przemęczasz się? 🙂

  Komentarz - autor: krzyk (@krzyk58) — 4 marca 2015 @ 21:31


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: