PRACowniA

14 stycznia 2015

Jakby inaczej! Zombi z wypranymi mózgami oraz hipokryci

The Saker
Vineyardsaker.net
Brainwashed zombies and hypocrites
11 stycznia 2015

Zatem blisko 3 miliony ludzi wyszło na ulice Paryża, w tym przywódcy 40 państw, aby potępić morderców z odłamu religijnego takfiri, którzy w minionym tygodniu, w efekcie kilku ataków terrorystycznych, zamordowali 17 osób. [Takfiri jest islamskim określeniem muzułmanina, który oskarża innego muzułmanina, społeczeństwo, przywódców o apostazję. Słowo takfir (arab.) pochodzi od słowa kafir (innowierca, niewierny). Uznanie kogoś za innowiercę pozwala go zabić. Określenie to jest używane m.in. w stosunku do (i przez) radykalnych bojowników Al-Kaidy, ISIS, Al-Nusry itp. – przyp. tłum.].

Gdzie oni wszyscy byli?

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Afganistanie? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec saudyjskich szyitów? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec szyitów w Bahrajnie? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Czeczenii? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec Serbów? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Libii? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec Syryjczyków? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Iraku? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Kurdystanie? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Libanie? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Nigerii? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy zaczęło dochodzić do skrajnych ataków terroru ze strony takfiri wobec ludności w Pakistanie? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Indiach? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Rosji? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Somalii? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Kenii? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Jemenie? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Algierii? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Indonezji? Nigdzie.

Gdzie były te 3 miliony i przywódcy 40 państw, gdy odłam takfiri zaczął dokonywać skrajnych aktów terroryzmu wobec ludności w Iranie? Nigdzie.

Czemuż to?

Jeszcze kilka pytań

Czy to nie oni krzyżowali dzieci w Algierii? Czy to nie oni filmowali torturowanych zakładników w Czeczenii? Czy to nie oni ostrzeliwali weselników w Bośni? Czy to nie oni detonowali bomby w Indonezji? Czy to nie oni obdzierali ludzi żywcem ze skóry w Afganistanie? Czy to nie oni przetrzymywali zakładników z Czeczeni w norach razem z żywymi wilkami? Czy to nie oni doprowadzali do śmierci w wyniku tortur i krzyżowania ludność w Serbii?

A może jest tak, że niektóre niewinne ofiary mają większe prawa niż inne?

Dlaczego, gdy cała Europa popierała syryjskich takfiri ORAZ ukraińskich nazistów, 3 miliony osób nie wyszło na ulice?

Ilu z tych 3 milionów i przywódców 40 państw tak naprawdę nie wie, że takfiryzm jest troskliwie i starannie pielęgnowany, organizowany, finansowany, szkolony, jednoczony, kierowany, wspierany, zbrojony i chroniony przez AngloSyjonistyczne Imperium?

Ile z tych 3 milionów i przywódców 40 państw naprawdę nie wie, że takfiryzm jest golemem, który pełni dwie funkcje – jest spuszczany ze smyczy przeciwko tym, którzy ośmielają się być nieposłuszni wobec Imperium, oraz wywołuje strach w ludziach Zachodu, aby zaakceptowali państwo policyjne?

Czy my się kiedykolwiek nauczymy?

Przecież my już to wszystko widzieliśmy. 11 września 2001 roku Amerykanie zostali dosłownie uwarunkowani, aby reagować strachem i histerią. Zadziałało perfekcyjnie i wszyscy wiemy, jaki był finał: wiele poważnych konfliktów zbrojnych i miliony (Irak!) zabitych. Większość Amerykanów przestała po prostu myśleć; uważne analityczne myślenie zastąpili reakcją paniki. Europa robi dzisiaj dokładnie to samo. Te same przyczyny dadzą takie same efekty. Czy my się kiedykolwiek nauczymy?

A tak swoją drogą, kim jest wróg?

No jasne, nie chcą powiedzieć wprost. ”Nie jesteśmy przeciwko islamowi!”, „Islam jest religią pokoju”, „Nie mamy nic przeciwko muzułmanom!”.

Oczywiście!

Prawda jest taka, że podczas gdy ci, którzy nie mają nic przeciwko „islamowi” i „dobrym muzułmanom”, jednocześnie „jakoś przypadkowo” są RÓWNIEŻ zdania, że „wielokulturowość nie sprawdza się” i że „Islam nie pasuje do zachodniego społeczeństwa”. Ale to nie wszystko, bo skoro „źli muzułmanie” mają skłonność do ukrywania się w kręgach „dobrych muzułmanów”, pozostańmy po „bezpiecznej stronie” i miejmy ich wszystkich „NIEUSTAJĄCO na oku” na wypadek, gdyby któryś z nich nagle zamienił się w oszalałego dżihadystę-samobójcę, odpalającego bombę. W porządku?

Nie, nie w porządku!

Czy zwróciliście uwagę na to, jakim cudem tym WSZYSTKIM fanatykom takfiri „ot, tak po prostu udało się” nawiązać MNÓSTWO kontaktów różnej maści z zachodnimi służbami specjalnymi? To tak, jak na spotkaniu Ku Klux Klan w Stanach: spośród 10 uczestników w kapturach, 2 z nich to półgłówki, a 8 to tajni agenci federalni. W przypadku takfiri jest dokładnie tak samo. I wtedy tych dwóch półgłówków robi coś bardzo, bardzo złego, natomiast 8 tajniaków „jakimś cudem” znika jak kamfora (lub popełniają samobójstwo). Czy ma to jakiś związek z islamem? Oczywiście, że nie. To wszystko jest powiązane z ukrytymi państwowymi strukturami oraz potajemnym manipulowaniem prawdopodobnie każdą terrorystyczną grupą, jaka istnieje na planecie.

Zatem, co jest bardziej sensowne: strach przed muzułmanami czy przed zachodnimi służbami specjalnymi, które starannie manipulują fanatykami takfiri?

Prawda jest taka, że te same zachodnie służby specjalne, które kontrolują fanatyków takfiri, chcą, abyśmy nienawidzili muzułmanów. Dlaczego? To proste, chcą stworzyć atmosferę społecznego chaosu, konfliktów cywilnych, a nawet wojny. Bo, podczas gdy my zajmujemy się polowaniem na „złych muzułmanów”, oni nadal mogą nas wykorzystywać.

Zatem, co możemy zrobić?

To proste! Nasi imperialni władcy chcą od nas dokładnie trzech rzeczy:

 • Przerażenia
 • Nienawiści
 • Wyłączenia funkcji myślenia

A zatem, wszystko, co musimy uczynić to:

 • Nie bać się
 • Kochać
 • Myśleć

Naprawdę – tylko tyle. Jeśli będziemy się bać, nienawidzić i przestaniemy myśleć – oni wygrają. Jeśli odrzucimy strach, będziemy kochać i myśleć – to my zwyciężymy. Ich całe imperium jest zbudowane na strachu, nienawiści i głupocie. Zniszczmy je dzięki odwadze, miłości i inteligencji!

To, co widzieliśmy w ostatnich dniach w Paryżu ­– 3 miliony osób i przywódców 40 państw uczestniczących w przemarszu – miało dwie główne przyczyny: niektórym z nich oszalałe media wyprały mózgi, a inni zrobili to z powodów politycznych. 3 miliony zombie z wypranymi mózgami plus hipokryci. Pozwólmy im na to. Ale jednocześnie my sami pozwólmy sobie na głośną i klarowną proklamację, że NIE damy się złapać w pułapkę, że NIE skażą naszych dusz nienawiścią, a mózgów głupotą, że oprócz milionów osób-zombie z wypranymi mózgami są też miliardy tych, którzy przejrzeli przez kłamstwa władzy i którzy nie godzą się na ten cały „mentalny krajobraz” nienawiści, strachu i głupoty.

The Saker

Komentarz SOTT: Harrison Koehli napisał w artykule Charlie Hebdo było francuskim odpowiednikiem 9/11: Lobby syjonistyczne jest wyjątkowo aktywne i specjalnie nie kryje się z tym, że czerpie korzyści i raduje się z ostatniego wydarzenia pod fałszywą flagą. A oto wpis, który znalazł się pod powyższym artykułem:

Powinniście byli dziś posłuchać francuskiej syjonistycznej rozgłośni radiowej France-Info. Nie obchodzili żałoby, nie lamentowali, lecz wysławiali to, co udało im się osiągnąć.

Tłumaczenie: PRACowniA
Artykuł na SOTT: Ain’t that the truth! Brainwashed zombies and hypocrites

Reklamy

13 Komentarzy »

 1. Nie widzę dowodów na syjonizm państwowej rozgłośni radiowej France-Info. Rozumiem, że preferujecie antysyjonizm, bo postanowiliście nie myśleć w tej kwestii. W świecie istnieje silne lobby żydowskie (niekoniecznie syjonistyczne) oraz silne islamskie (często właśnie antysyjonistyczne). UE jeśli już jest raczej antysyjonistyczna niż syjonistyczna. Poza tym drobnym szczegółem zgadzam się.

  Komentarz - autor: syoTroll — 14 stycznia 2015 @ 16:35

 2. Ludzkość to bydło którym zarządza się jak widać na przykładzie „zamachów terrorystycznych” w Francji znacznie łatwiej niż stadem krów w szopie…

  Komentarz - autor: przemex — 14 stycznia 2015 @ 22:16

 3. @ przemex
  A siebie zaliczasz do ludzkości?

  Komentarz - autor: iza — 15 stycznia 2015 @ 00:50

 4. To bardzo powierzchowne i dziecięco naiwne…Nie jest to wszystko takie proste a hasła „flower power” to również propaganda choć już nieco zapomniana.Takfiryzm to cecha khawarij i w islamie jest haram (zakazana),aby dokonać aktu Taqfir należy być skrajnie ostrożnym i posiadać olbrzymią wiedzę z dziedziny fiqh .Największe autorytety Islamu dokonywały taqfiru tylko gdy akt niewiary był absolutnie klarowny.Każdy muzułmanin dokonujący taqfir bez dostatecznej wiedzy,świadków,argumentów sam staje się kafrem.Z drugiej strony niewystępowanie przeciwko jawnemu kufr (niewerze) i trwanie na stanowisku ,że tylko Allah jest w stanie określić bezspornie czyjąś niewiarę to cecha murja.Murja to nurt w Islamie tak samo zakazany jak khawarij.Allah (subhanahu wa teala) z pewnością w Yaum ul Qiyama (Dniu Sądu) określi naszą wiarę lub niewiarę,jednak już w dunya (życiu doczesnym) każdy muzułmanin zobowiązany jest odrzucać kufr i zwalczać mushriqoon (hipokrytów) oraz kufar (niewiernych) ze wszystkich sił.Wyjątkiem są tylko Ahl ul Kitab (lud księgi) czyli żydzi i chrześcijanie,którzy mogą uzyskać status dhimmi i żyć spokojnie w Kalifacie ciesząc się swobodą i ochroną Dawlat ul Islamiya.Autor artykułu przy swojej niewielkiej wiedzy sam robi czytelnikom „wodę z mózgów” i głosi propagandę .

  Komentarz - autor: sfax — 15 stycznia 2015 @ 11:38

 5. @sfax
  Znajomość zasad koranicznych ma się nijak do możliwości wypaczania tychże zasad i wykorzystywania ich do siania zamętu. O tym, m.in, pisze autor tego artykułu. To ty nie załapałeś o co w tym chodzi i to ty robisz czytelnikom „wodę z mózgów”.

  Komentarz - autor: Magia — 15 stycznia 2015 @ 13:58

 6. @sfax
  Tu masz opis tego, co jest takfirizmem w interpretacji Nasrallaha. Żeby było śmieszniej, link prowadzi do strony autora tego artykułu, którego ty uważasz za niedouczonego. 🙂
  Nasrallah zrównuje wahabizm z takfirizmem i nazywa to największym zagrożeniem dla islamu i pokoju na świecie.
  Cytatcik:
  „Truly, this ideology which we can call Wahabism or, probably even more accurately, Takfirism is satanic in its very core. Ramzan Kadyrov is very wise when he refers to these militants as “shaitans” or devils. He is, I think, quite literally true.

  Unlike the Anglo “coalition of the willing”, the Russian and Syrian armed forces have done a superb job killing as many of these “shaitans” as possible, as have the truly Muslim Chechens. But one can only kill people, not ideologies. And Takfirism cannot be eliminated by Russian or Syrian guns. Takfirism can only be defeated by Islam. This is what Ramzan Kadyrov has done in Chechnia and this is what Hezbollah is trying to do in Lebanon and this is what Iran is trying to achieve in the Middle-East.”

  A dlaczego Nasrallah wychwala Kadyrowa? Ano dlatego. Wideo ma napisy w języku angielskim. Oglądaj i ucz się, sfax.

  Komentarz - autor: Magia — 15 stycznia 2015 @ 15:54

 7. @iza
  A nie jest tak jak powiedziałem? Po za nielicznymi wyjątkami, które mają o świecie pojęcie i wiedzą co się tak naprawdę dzieje reszta śpi snem głębokim i ma wszystko gdzieś, daje się nabierać na byle prowokacje międzynarodowych banksterów i ich sługusów a tłumaczenie nic nie pomaga, tak więc są tym stadem baranów przeznaczonym przez psychopatów na ubój czy nie?

  Komentarz - autor: przemex — 15 stycznia 2015 @ 16:05

 8. @ przemex

  „A nie jest tak jak powiedziałem?”

  W moim odczuciu – nie. Określenie „bydło” jest w tym kontekście zdecydowanie pejoratywne i ubliżające. Ważne jest nie tylko to, co się mówi, ale i jak się to mówi i jakie temu towarzyszą motywacje i emocje. Twoje do najchlubniejszych chyba nie należały, co?

  Bardzo często wypowiedzi więcej mówią o wypowiadających się niż o temacie, na który się wypowiadają. Czasem ujawniają coś szlachetnego, w innych przypadkach – wręcz przeciwnie.

  Komentarz - autor: iza — 15 stycznia 2015 @ 16:46

 9. @syoTroll
  Przedstawiłeś kilka, niczym nie popartych, opinii. Są zupełnie bezwartościowe. Zresztą, ktoś, kto – jak ty – utożsamia antysyjonizm z antysemityzmem zaś Palestyńczyków uważa za nieokrzesane pomietła, które przeszkadzają „dzielnym Izraelczykom” w zaprowadzeniu pokoju na Bliskim Wschodzie, nie może napisać nic więcej.
  Wiesz chyba, że służę odpowiednimi cytatami z twoich wypowiedzi z innego bloga na WordPressie?

  Komentarz - autor: Magia — 15 stycznia 2015 @ 16:57

 10. Krzyki na islamistów to tak jakby miec pretensje do psa za to że ugryzł a nie jego pana na to, że go poszczuł.

  Poczytaj autorze o tym kto stworzył, finansuje i wzmacia ten islamski „terroryzm” i po co on jest tym jego twórcom .

  Polecam autorów takich jak Brzeziński, Kissinger, Wolfowitz i wielu wielu innych. Sprawdź też z jakiej sa nacji bo to wiele wyjasnia.

  Komentarz - autor: AdRe — 16 stycznia 2015 @ 01:29

 11. @ iza
  Za to co dzieje się na naszej planecie wcale nie są odpowiedzialni jacyś psychopaci, globaliści czy inni, za to odpowiedzialna jest przede wszystkim ludzkość w swojej masie, owszem władza manipulowała ludzmi przez dziesiątki lat, nawet przez wieki, robiła wszystko aby ich uśpić odwrócić ich uwagę, ogłupić ale ludzie mają rozum aby myśleć, oczy aby widzieć, uszy aby słyszeć i miała dość czasu aby coś z tym zrobić ale nie zrobiła nic lub nie wiele, a działania kilku nielicznych jednostek się nie liczą bo nie dały większego skutku lub nie dały skutku wcale. Rządzący uważają ludzkość za bydło, traktują ją jak bydło i nie bez powodu, ludzkość w swojej masie bowiem tak się zachowuje, oczywiście nie wszyscy, ale garstka świadomych nie ma tu nic do gadania bowiem jest niszczona i zaszczuwana przez ogłupioną większość a w ostateczności jest eliminowana na różne sposoby przez rządzących. Ludzie sami tego chcieli, sami się w to wpakowali dając się nabierać działania i prowokacje władzy i się nie sprzeciwiają, robią posłusznie co się im każe, oczywiście tu i tam są jakieś głosy protestu, jakieś zamieszki, manifestacje ale przeważnie są to prowokacje samych władz chcących coś osiągnąć w ten sposób, a o rzeczywistych protestach nikt w mediach nawet nie słyszy, lub są one w jakiś sposób pacyfikowane, wyciszane czy kanalizowane lub ośmieszane. Los ludzkości jest w zasadzie przesądzony, tylko jakiś cud lub jakieś tragiczne wydarzenie może pobudzić ich do działania, bo żeby coś zmienić ludzie musieliby wyjść na ulicę milionami a nawet miliardami ale jest to mało prawdopodobne, prędzej zdechną z głodu, mrozu, gównianego żarcia, zatrutego środowiska niż ruszą dupę, na domiar złego mimo tego że siedzą po uszy w gównie to jeszcze się cieszą naiwnie że dokonali „postępu”, „poszli do przodu”, z „duchem czasu”, „mają demokrację”, „wolność słowa”, „wolność mediów”, „wolność wyboru”, słowem cieszą z gówna w którym siedzą, jest im z tym dobrze, wprawdzie czasem narzekają że małe zarobki, niskie renty czy emerytury, umów nie dają, pracodawca psychopata itp. ale jak przyjdzie co do czego to lecą do „pracy” w bankach, korporacjach, rządach, wojsku na zatracenie, byleby zarobić jeszcze tych parę dolców, jeszcze jakoś przewegetować do jutra, bo „a może jakoś to będzie?”, „a może władza się zlituje?”, „a może Jezus przyjdzie i posprząta za nas, wystarczy że się pomodlimy i damy księdzu na tacę?”, niejednokrotnie się słyszy takie bzdety czy inne. Tak więc ludzkość to jedynie stado bezwolnych baranów przeznaczone do dojenia, strzyżenia i masowego zarzynania w wojnach w imię interesów psychopatów, taki już ich los i w zasadzie tego nie zmienimy, ludzkość musiałaby zmienić myślenie globalnie ale to jest niemożliwe, więc upadnie razem z całą to chorą „cywilizacją”, zostanie zdiesiątkowana jak nie przez psychopatów to przez naturę która dłużej nie wytrzyma nadmiernego eksploatowania jej w imię wygodnego życia garstki nierobów, a jeżeli dane mi będzie to przeżyć to po tej „cywilizacji” łezki nawet nie uronię.
  A co do słownictwa to każdy sam nadaje znaczenia słowom, więc dla jednego słowo „bydło” będzie miało negatywne zabarwienie a dla innego już nie koniecznie, słowo „bydło” oczywiście automatycznie kojarzy się ze zwierzętami i dla wielu porównanie ludzi do zwierząt jest nie do przyjęcia, a dla mnie nie koniecznie, człowiek należy do świata zwierząt, jest z nimi blisko spokrewniony a niejednokrotnie zwierzęta mają więcej rozumu niż my ludzie razem wzięci uważający się za „myślących”, po za tym człowiek jest częścią przyrody a nie jej panem więc jak to jest człowiek jest wyżej niż zwierzęta i cała reszta przyrody czy na równi z nimi? A negatywne zabarwienie słowa zwierzę to jedynie wynik religijnej indoktrynacji karzącej uważać zwierzęta za coś gorszego i niższego oraz cywilizacyjnego „postępu” oddzielającego człowieka od natury i uważającego ją za coś „dzikiego”, choć co jest takiego złego w dzikości?

  Komentarz - autor: przemex — 16 stycznia 2015 @ 10:25

 12. Dostałam z Francji:

  „Jesli chcecie wiedziec dla czego masowe media powtarzaja po „naszym” calym obozie wciaz jedno i to samo, i dla czego zahypnotyzowani widzowie i czytelnicy wpadaja ciagle w nowa hypnoze, trzeba siegac po analizy z tamtej strony oceanu …analizy naukowe ktore nigdy nie trafia do mediow masowych….

  https://consortiumnews.com/2014/12/28/the-victory-of-perception-management/

  Komentarz - autor: tss — 17 stycznia 2015 @ 11:37


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: