PRACowniA

26 lipca 2012

UFO, Obcy i kwestia kontaktu

Bernhard Guenther & Humberto Braga
Sott.net
9 maja 2011

© TimeOfTransition – „Temat nad tematami”.

Ostatnio zjawisku UFO i ujawnieniu tajnych informacji poświęca się dużo uwagi. Ilość obserwacji wzrosła na całym świecie i wydaje się, że zasłona coraz bardziej prześwituje. Wiele osób, łącznie z częścią badaczy UFO, mówi o zbliżającym się ujawnieniu tajemnicy – być może największej w historii ludzkości.

Zafascynowana tym tematem tzw. alternatywna społeczność przedstawia wszelkiego typu wyjaśnienia i informacje o tym „temacie nad tematami”. Ale każdy, kto przyjrzał się zjawisku UFO nieco głębiej, wie, że kryje się za nim coś więcej niż tylko to, co widać na pierwszy rzut oka. Istnieją pewne kwestie, które są pomijane lub wręcz ignorowane przez niektórych prominentnych zwolenników ujawnienia i egzopolityki.

Jednym z najbardziej niezrozumianych aspektów tematu UFO jest hiperwymiarowa i parapsychiczna natura zjawiska, jak również idea, że ludzkość może nie być aż tak „specjalna, wyjątkowa” i nietykalna, jak się powszechnie ludziom wydaje.

Czy jest to historia, polityka, religia, psychologia, nauki ścisłe, edukacja, czy medycyna – okłamuje się nas praktycznie we wszystkich dziedzinach naszego życia, a naszą uwagę odwraca się od prawdy. W rzeczywistości, ci, którzy się zbyt do prawdy zbliżają, są często atakowani i ośmieszani. Prawda nie jest dobra dla biznesu w sponeryzowanym społeczeństwie z psychopatami u władzy, sterującym w kierunku, gdzie patologiczne cechy stały się akceptowaną normą w naszej oficjalnej kulturze.

Jednak myślenie życzeniowe i odwracanie się od rzeczywistego stanu świata prowadzi do jeszcze większego samooszukiwania się, gdzie ludzie śnią o przebudzeniu, ale nadal śpią. Z tematem UFO i ujawnienia z pewnością nie jest inaczej – jak ze wszystkimi innymi tematami, i tu dąży się do wprowadzania w błąd i odwrócenia uwagi społeczeństw od prawdy. Jednak za zasłoną dymną i dezinformacją mogą się kryć ważne wskazówki w zakresie tego, co dzieje się z nami i ze światem, teraz i w przeszłości. Zadanie, jak zawsze, polega na oddzieleniu prawdy od kłamstwa, wewnątrz i na zewnątrz.

Poniższe wideo zgłębia tajemnicę otaczającą największe tuszowanie wszechczasów, prezentując przegląd zjawisk UFO, obcych, uprowadzeń, tzw. ujawnienia i hiperwymiarowych rzeczywistości. W tej dziedzinie nietrudno o pochopne wnioski i przypuszczenia, sugerujemy więc uważne obejrzenie całości i poszukanie dodatkowych informacji w źródłach, o których mowa w filmie.

Całość w oryginale (ang):

Poniżej film w wersji z polskimi napisami, podzielony na 8 części (tłumaczenie i napisy: treborok)

– część 1

– część 2

– część 3

– część 4

– część 5

– część 6

– część 7

– część 8

Ten artykuł jest przekładem oryginału zamieszczonego w języku angielskim na stronie:

dokonanym przez polskich tłumaczy z grupy QFG – edytorów blogu PRACowniA.

Materiał ten został opublikowany przez SOTT.NET – projekt Quantum Future Group, Inc – i jest jego własnością. Zezwala się na kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie pod warunkiem podania oryginalnego źródła i autora oraz żródła przekładu.

Dodatkowe informacje uzyskasz pisząc na adres: pracownia-iv@o2.pl

Reklamy

11 Komentarzy »

 1. Największa zagadka ludzkości – ufo.

  Komentarz - autor: sonial13 — 31 lipca 2012 @ 00:42

 2. @sonial13
  Pewnie tak, chociaż jeśli wziąć pod uwagę także skutki, to na największą i najpoważniejszą zagadkę ludzkości typowałabym psychopatię i psychopatów.

  Komentarz - autor: iza — 2 sierpnia 2012 @ 12:46

 3. Jest chyba jeszcze większa zagadka – to sposób działania naszego mózgu. Krótko mówiąc, chyba działa jak komputer kwantowy. Zdaje się, że Iza zna gościa, który zna się na fizyce kwantowej – to może niech wrzuci coś naukowo?
  Jeśli ktoś zetknął się z problemem zjawiska splątania, jeśli naprawdę usiłujemy zrozumieć, co się dzieje wokół nas, jeśli naprawdę chemy poznać prawdę… Chyba oczywiste staje się, że nie żyjemy tylko w 3D – wymiarów jest więcej. UFO w 3D? Może i tak, chociaż raczej bez sensu – byli, są i będą w 4D.
  Ludzie są marionetkami – widzimy, że zachowują się dziwnie i czasem niezrozumiale. Psychopaci? Jasne, są wśród nas w sporej ilości, wpływają na nasz świat. Czy to takie dziwne? Zawsze byli, jakoś tam wpływając na rzeczywistość – pytanie brzmi: jaką rzeczywistość? Przyszłą? Przeszłą? I dlaczego niby mają taką siłę? Zresztą – czy na pewno mają tę siłę?
  Ludzie – ogólnie rzecz biorąc – nie mają własnej woli, są kierowani (czymś? kimś?). Czasem zachowują się jak zombi, czasem jak lalka Barbie. Są sami dla siebie zagrożeniem – a już na pewno nie są panami samych siebie. Raczej nie ma nadziei dla gatunku ludzkiego – może dla niektórych jego przedstawicieli….

  Komentarz - autor: Artur50 — 7 sierpnia 2012 @ 23:08

 4. Te polskie napisy nie sa tak dokladne jak powinny byc. W czesci 7 autor mowi ” musimy widziec..obiektywnie ciemnosc i swiatlo ” a nie „ciemnosc i swiatlo jest jednym”. Niby nie wielka roznica a zupelnie zmienia wydzwiek tego fragmentu.

  Komentarz - autor: Ania — 24 sierpnia 2012 @ 14:56

 5. @Ania
  Dzięki! Przekład nie jest nasz i wiemy, że zawiera trochę błędów. Ale wiemy również, ile wymagał pracy i doceniamy włożony wysiłek. Cieszymy się również, że nasz (Sott-owy) materiał na tyle się komuś spodobał, że został przetłumaczony. Służymy miejscem na komentarze z uwagami, tak żeby ci, którzy nie rozumieją oryginału, mieli możliwość poznać faktyczny (nie przekręcony) przekaz zawarty w tym filmie.

  W.w. przekłamanie pojawia się w 7 min 36 sek.

  Z oryginalnego transkryptu:

  True spiritual work entails more than just focusing our intention on what is “possible”. It means becoming aware, and becoming aware/conscious entails seeing the world and oneself as it is, as one is, objectively, dark and light, without rose-colored glasses on, or projecting into it how we like it to be or not to be. Before we can create something new and better, we need to clearly see what is going on, in ourselves and in the world, otherwise more damage will be done and it’s like a blind man stumbling around in a porcelain store.

  Tłumaczenie na filmie:

  Prawdziwa duchowa praca wymaga więcej niż tylko skupienia naszej intencji na tym, co jest „możliwe”. Oznacza to stanie się świadomym a przebudzenie/świadomość wymaga patrzenia na świat i siebie takim jakim on jest, obiektywnie ciemność i światło jest jednym, nie wszystko jest różowe, lub zmienia projekcję być albo nie być. Zanim będziemy mogli stworzyć coś nowego i lepszego, musimy widzieć wyraźnie, co się dzieje w naszym własnym świecie, w przeciwnym razie mogłoby to spowodować więcej szkody i byłoby błądzeniem ślepca w składzie porcelany.

  Ja bym na szybko przetłumaczyła to jakoś tak:

  Prawdziwa duchowa praca to coś więcej, niż tylko skupianie swoich zamysłów na tym, co „możliwe”. Oznacza ona stanie się przytomnym, a stanie się przytomnym/świadomym to widzenie świata i siebie samego takimi, jakimi są, obiektywnie, ciemną i jasną stronę — bez różowych okularów czy projektowania na nie tego, jakimi chcemy, a jakimi nie chcemy ich [świata i siebie] widzieć. Zanim będziemy mogli stworzyć coś nowego i lepszego, musimy widzieć wyraźnie, co się dzieje w nas samych i na świecie — w przeciwnym razie efektem będzie tylko większa szkoda, jak w wypadku ślepca błąkającego się po składzie porcelany.

  Też z pewnością daleko od doskonałości, ale chyba udało mi się uniknąć kilku przekłamań.

  Komentarz - autor: iza — 24 sierpnia 2012 @ 20:43

 6. Megalityczne budowle, pozostałości po prastarych a wysoko rozwiniętych cywilizacjach, świete pisma, mity, legendy, baśnie, historyczne i współczesne objawienia różnych religii, cuda, duchy, paranormalne zjawiska i parapsychiczne doznania, channelingi, fenomeny UFO i wzięć, kręgi zbożowe – to wszystko wydaje się być puzzlami składającymi się na jeden obrazek przedstawiający obecność ALIENS.
  Ale ten obraz nie jest jednoznaczny, oprócz ewidentnych przykładów stosowania przez obcych przemocy, manipulacji, traktowania nas jak szczury laboratoryjne są mitologiczne relacje o bogach uczących człowieka matematyki, astronomii, sztuki budowania, leczenia, dających prawa, zasiewających kulturę i cywilizację.
  Pytanie – czy to znaczy, że są dwie frakcje obcych – jedna wroga nam, druga przyjazna (w takim przypadku jest nadzieja, że mamy wsparcie w obliczu agresji przeciwnika dysponującego nieporównywalnie wiekszymi od naszych mocami), czy też ta ambiwalencja postaw dotyczy jednej frakcji, która analogicznie traktuje nas tak, jak właściciel fermy swoje kurczaki – karmi do syta, leczy, gdy są chore, daje dach nad głową, zimą ogrzewa kurnik, żeby nie zmarzły, strzeże przed drapieżnikami, czasem wpuszcza w stado koguta, a co, niech se użyją, niech wiedzą, jaki ze mnie dobry pan – ale przychodzi dzień, gdy wjeżdża do kurnika kosiarką i obcina wszystkim kurczakom łby, równo i sprawiedliwie – no bo przecież nie troszczył się o nie z czystej miłości do drobiu, to oczywiste. Gdyby taka opcja miała być prawdziwa – to marny nasz los. I nie wiem, czy jest jakaś wiedza, która mogłaby nas ochronić.

  Komentarz - autor: mruffka — 25 sierpnia 2012 @ 20:48

 7. @mruffka
  Jeśli ludzie są hodowani przez obcych to myślisz, że sensem życia jest uwolnienie się z tej fermy? Mi tu dobrze, proszę o jeszcze.

  Komentarz - autor: Żoliborz — 28 sierpnia 2012 @ 11:42

 8. @Żoliborz

  „Jeśli ludzie są hodowani przez obcych to myślisz, że sensem życia jest uwolnienie się z tej fermy?”

  Ja tylko komentuję obejrzany film i stawiam pytania, zastanawiając się, co może być prawdą, a co nie.

  „Mi tu dobrze, proszę o jeszcze.”

  Gdyby opcja kurnika była prawdopodobna, to, cytując Pawlaka – rosół radośnie biega po podwórzu…

  Komentarz - autor: mruffka — 28 sierpnia 2012 @ 12:53

 9. Opcja kurnika to moim zdaniem raj dla kurczaków. Pod warunkiem przyjemnego spędzania czasu.
  Nie dziwi mnie, że są kurczaki, które spędzają codzienność na frustrowaniu się i narzekaniu na swój nędzny żywot, namolnie dążąc do zmiany status quo. Chętnie przypinają swojemu działaniu (lub tylko wyobrażaniu działania) łatkę „uwzniaślania gatunku ludzkiego”.
  Oczywiście uczciwie mówiąc ich działania mają większe prawdopodobieństwo sukcesu niż działania chcących utrzymać obecny status. Bo tych sfrustrowanych jest po prostu liczebnie więcej. Został popełniony błąd zbyt małej liczby ludzi (w odniesieniu do całej populacji) wyniesionych ponad przeciętność.
  Zdepopulujemy i będzie znowu porządek.

  Komentarz - autor: Żoliborz — 31 sierpnia 2012 @ 00:25

 10. @Żoliborz – między kurnikiem kurzym, a ludzkim, jest ta zasadnicza różnica – człowiek posiada samoświadomość, inteligencję i parę innych atrybutów, których kurczakowi brakuje. Kurczak nie wie, że siedzi w kurniku, dla niego to może jest raj, wszak żarcie leci z nieba. Z człowiekiem jest trochę inaczej. Poza tym wśród kurczaków nie ma psychopatów 😀

  Komentarz - autor: pi — 31 sierpnia 2012 @ 14:15

 11. @Żoliborz

  „Nie dziwi mnie, że są kurczaki, które spędzają codzienność na frustrowaniu się i narzekaniu na swój nędzny żywot, namolnie dążąc do zmiany status quo. Chętnie przypinają swojemu działaniu (lub tylko wyobrażaniu działania) łatkę “uwzniaślania gatunku ludzkiego”.”

  No cóż…
  Jeżeli Ty czegoś nie dostrzegasz, to nie znaczy, że to nie istnieje, jeżeli Ty czegoś nie jesteś w stanie docenić, to nie znaczy, że jest to bez wartości.
  To Twój problem.

  „Opcja kurnika to moim zdaniem raj dla kurczaków.”

  Jeżeli natomiast widzisz to, czego nie ma – to też Twój problem.

  Istnieje też opcja życia wiecznego w złotym kurniku, w otoczeniu ponętnych kurczątek śpiewających anielsko – „koko, koko, będzie spoko”.
  Jeżeli to jest wszystko, czego potrzebujesz do życia – proś, a będzie Ci dane…

  Komentarz - autor: mruffka — 31 sierpnia 2012 @ 16:11


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: