PRACowniA

24 marca 2012

Powrót Gladio i odrodzenie się terroru pod rządami francuskiego tyrana Nicolasa Sarkrejzy

Saman Mohammadi
The Return of Gladio And The Rebirth of Terror Under French Tyrant Nicolas Sarkrazy

The Excavator
21 marca 2012 13:11

Kto jest tym prawdziwym tyranem, który „zabija swoich ludzi”?

Kolejny dzień, kolejny akt terrorystyczny pod fałszywą flagą w jeszcze jednej nowoczesnej zachodniej demokracji. Tym razem to naród Francji jest obiektem zachodniego terroryzmu państwowego i strategii napięcia. Naiwniak nazywa się Mohammed Merah. Nazwiska ludzi, którzy zostali zamordowani przez państwo francuskie to Jonatan (Yonatan) Sandler plus dwoje jego młodych dzieci, Aryeh i Gabriel, i jeszcze jedno dziecko, Myriam Monsonego.

Jest to jest zwykła operacja terrorystyczna, przeprowadzona przez państwo w celu zwiększenia napięcia, strachu i nienawiści w zachodnim społeczeństwie. To właśnie robi faszystowskie państwo, gdy może swobodnie pisać historię od ręki i rozdmuchiwać sprawy. Zabija niewinne dzieci, żeby zdławione społeczeństwo z trudem łapało oddech, nienawidziło kozła ofiarnego i domagało się bezpieczeństwa i stalowych nerwów od przywódców państwa.

Vincenzo Vinciguerra, włoski neofaszysta i terrorysta, opisał w 1984 roku istnienie tajnej sieci obejmującej dowódców wojskowych i przywódców politycznych we Włoszech, którzy organizowali ataki terrorystyczne, żeby utrzymać kraj w strefie prawicowej polityki. Sieć ta była częścią większej struktury, znanej jako Gladio, która obejmowała rządowych faszystów w Europie, Ameryce i NATO. Vinciguerra, który był najemnikiem tej tajnej sieci państwowego terroryzmu, aż któregoś dnia podniósł świadomość jej istnienia. W słynnym filmie dokumentalnym „Operacja Gladio” powiedział:

„Trzeba było atakować cywilów, narody, kobiety, dzieci, niewinnych ludzi, nieznanych ludzi odsuniętych daleko od jakiejkolwiek politycznej gry. Powód był zupełnie prosty: zmusić obywateli do zwrócenia się do państwa z prośbą o poprawę bezpieczeństwa”.

Patrick Henningsen oferuje lepszą historię Gladio w swoim artykule, napisanym w grudniu 2011 roku, pod tytułem „Czy w Europie ponownie wzrasta operacja Gladio?”

„Czytelnicy powinni zauważyć – powiedział Henningsen – że Gladio działało 20 lat temu, nie tak znowu dawno w kategoriach politycznych i wojskowych”. Henningsen kończy swój artykuł słowami: „Ruszyło Gladio 2.0”. Trudno temu zaprzeczyć, zwłaszcza w świetle ostatniej tragedii we Francji.

Profesor i historyk Daniele Ganser, autor książki „Tajne armie NATO: Operacja Gladio i terroryzm w Europie Zachodniej„, powiedział we wrześniu 2006 roku w wywiadzie udzielonym norweskiemu Le Monde Diplo:

„Z konkretnymi danymi, jakie mamy na przykład z Włoch, wiemy, że działania tajnej armii zwanej Gladio [były] kierowane przez wojskowe służby specjalne [ze szkoleniem i wsparciem] CIA. Wiemy również, że CIA chciała, żeby Gladio zaatakowało i osłabiło silną włoską partię komunistyczną. Gladio połączyło się z prawicowymi ekstremistycznymi katolikami, którzy byli zdecydowanymi przeciwnikami ateistycznego komunizmu i podkładali bomby we Włoszech. Winą niezasłużenie obciążono komunistów. To właśnie nazywa się terroryzmem pod fałszywą flagą. Członkowie włoskich specjalnych służb wojskowych twierdzili, że CIA kazała im to zrobić. Kiedy pewni włoscy sędziowie dowiedzieli się, że w obrębie państwa istnieją tajne armie, poinformowali o tym senatorów, którzy byli tym zaskoczeni i powiedzieli: „Nie wiedzieliśmy, że coś takiego istnieje”. W 1990 roku premier Giulio Andreotti wystąpił z szeregu i powiedział: „Tak, to jest fakt, tajne wojsko istniało, ale jego zadaniem była ochrona państwa i walka z Rosjanami, gdyby kiedykolwiek zaatakowali Włochy, nie było w tym nic nielegalnego, to była dobra rzecz”. Jeśli masz tajną uzbrojoną organizację w społeczeństwie demokratycznym, bardzo trudno zagwarantować, że ta nigdy nie zaatakuje obywateli. Oczywiście możeny mieć zbrojne organizacje w demokracji, ale nie powinny być tajne. Cała podstawa demokratycznego systemu opiera sie na tym, że kontrolujesz władzę poprzez jej obowiązek zdawania sprawy i jej przezroczystość. Gdy tego zabraknie, niebezpieczeństwo nadużycia władzy będzie nieuchronne. I możemy pokazać, że w niektórych przypadkach, nie tylko we Włoszech, lecz także w Grecji, Turcji, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech i innych krajach, tajne wojska nadużyły swojej władzy”.

Dlaczego te informacje są istotne? Ponieważ wielu ludzi sądzi, że faszyści  z tajnego Gladio w Ameryce i Europie Zachodniej nigdy nie odeszli, jedynie zmienili twarz „wroga Zachodu” z komunistycznej na islamistyczną. Dla nich zimna wojna nigdy się nie skończyła, zmienili ją w otwartą wojnę z politycznym islamem.

Były członek parlamentu europejskiego Richard Cottrell napisał ostatnio na End the Lie  artykuł pt. „Belgijskie ‘lata ołowiu’ wracają z zapałem: ponowny najazd Gladio„:

„Jestem pewien, że ostatnie przeorganizowanie Gladio na propagowanie istnienia ‘wroga wewnętrznego’ – zagrożenia ze strony islamskich radykałów – wpasowuje się w cel jednoczących się sił państwa. W niegdysiejszych czasach, dawnych latach ołowiu, tę rolę pełnili komunistyczni wywrotowcy.”

Faszyści w Izraelu byli niezwykle podekscytowani i uszczęśliwieni na myśl o Zachodzie dołączającym do ich wojny z Palestyńczykami i miliardem ludzi w muzułmańskim świecie. Wraz z 9/11 dostali swoją wojnę i od tego czasu trwa festyn rządowego zabijania na ogromną skalę.

Festyn zabijania trwa na Bliskim Wschodzie i na Zachodzie. Autor bloga aangirfan sądzi, że zabójstwo w Ozar Hatorah w Tuluzie jest wewnętrzną robotą, i mówi, że „działalność terrorystyczna we Francji w stylu Gladio mogła zadziałać na korzyść prezydenta Sarkozy’ego”. Spekuluje również, że Sarkrejzy jest wtyczką Mossadu, i dostarcza dowody jego związków z zamachami bombowymi na pociągi w 2004 roku w Madrycie. Zwraca uwagę, że w czasie zamachów Sarkrejzy był ministrem spraw wewnętrznych Francji.

Na Infowars.com Kurt Nimmo pisze, że „Mohammed Merah, podejrzany o zabicie siedmiu osób przed żydowską szkołą w Tuluzie, we Francji, pasuje do wzorca wtyczki wywiadu w al-Kaidzie”.

Dlaczego francuski prezydent Nicolas Sarkrejzy miałby zrobić coś tak potwornego? Żeby zapewnić sobie głosy podczas sezonu wyborczego. Nimmo mówi, że atak terrorystyczny we Francji „dał Nicholasowi Sarkozy’emu pretekst postawienia południowej części kraju w stan najwyższego pogotowia i do odwołania kampanii prezydenckich rywali. Sarkozy korzysta na atakach terrorystycznych i gra rolę silnego przywódcy podczas narodowego kryzysu”.

Dlaczego francuskie tajne służby zrobiłyby coś tak potwornego? Żeby Francuzi byli zajęci myśleniem o zagrożeniu islamistycznym i strachem przed nim. W czasie wojny nie ma żadnej moralności, a Zachód jest w stanie wojny, jednak nie z islamem, ale ze swoimi własnymi ludźmi, swoim własnym sposobem życia i swoim własnym demokratycznym systemem rządów. Islam jest cywilizacyjnym kozłem ofiarnym.

Nie bronię islamu, jedynie stwierdzam fakty. Zinstytucjonalizowana religia jest wystarczająco zła taka, jaka jest, nie trzeba bardziej demonizować islamu i zwalać wszystkie problemy wewnętrzne Zachodu na mułłów i afgańskich watażków wojskowych. Oni pójdą drogą historii bez zachodniej interwencji. Tak naprawdę, oni nawet nie istnieliby, gdyby CIA, wywiad brytyjski, i Mossad nie szkolili i nie zbroili islamskich terrorystów, takich jak Al-Kaida, i nie wspierali radykalnych islamskich organizacji, jak choćby Bractwo Muzułmańskie.

Narody Bliskiego Wschodu mają dość problemów przez ich własnych szalonych przywódców, więc tym bardziej okrutne i niewybaczalne jest zmuszanie ich do ciągłego martwienia się o szalonych zachodnich przywódców, takich jak Nicolas Sarkrejzy, którzy domagają się ich zniszczenia. Nie ekspertem wojskowym, ale wypowiadanie wojny miliardowi ludzi nie jest zbyt genialnym pomysłem.

Ale zachodnie rządy będą kontynuować fasadę wojny z terroryzmem, ponieważ zachodnie społeczeństwa nie są jeszcze wystarczająco świadome i rozgniewane, żeby je obalić. Najwyraźniej sztuczka z terroryzmem pod fałszywą flagą nigdy się nie starzeje. Dlaczego mieliby więc z tym skończyć? Rządy i władcy będą polegać na sztuczce z terroryzmem pod fałszywą flagą przez kolejne tysiąclecia, jeśli będą przekonani, że ujdzie im to na sucho.

Współcześni politycy i agencje tajnego wywiadu żyją ze społecznego strachu przed Outsiderem, człowiekiem z zewnątrz. Są politycznymi wampirami, którzy potrafią tylko wysysać krew ze społeczeństwa. Od czasu do czasu, szczególnie przed wyborami albo wojną, robią głębokie rany w żyłach ciała politycznego, na przykład inscenizując ataki terrorystyczne, a następnie pozwalając powoli wyciekać krwi, kropla po kropli. Po takiej tragedii władza i pieniądze płyną do państwa jak miód, a ludzie błagają o zwiększenie bezpieczeństwa i silniejsze przywództwo.

Jedynym rozwiązaniem jest publiczna edukacja i świadomość społeczna. Do diabła z zachodnią prasą. Zachodni dziennikarze będą siedzieć na uboczu historii i oglądać przebieg wydarzeń państwowego terroryzmu, jedno po drugim, produkując długi strumień terroru.

Ten strumień przerażenia, do tej pory kierowany przez rządy Ameryki, Izraela i Zachodu, z biegiem czasu zmieni się w ocean krwi i wojny, w którym zatopiony zostanie cały świat. To jest ta ciemna przyszłość, która jest właśnie tworzona.

Artykuł na SOTT.net: The Return of Gladio And The Rebirth of Terror Under French Tyrant Nicolas Sarkrazy
Przekład: PRACowniA

Polecamy:

Toulouse Attacks: The Official Story of the Death of Mohamed Merah is a Lie

Operation Sarkozy: How the CIA placed one of its agents in the presidency of the French Republic

CIA Control of France – Operation Sarkozy

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: