PRACowniA

1 marca 2012

Rok 2012 i „koniec świata”. SOTT.NET potrzebuje waszej pomocy

Sott.net
13 lutego 2012

No to mamy rok 2012 – rok, w którym wszystko ma się skończyć… lub przynajmniej wielu ludzi miało wierzyć. Już sama myśl, że data 21 grudnia 2012 została wybrana przez los czy boga, czy też kogokolwiek innego, jako „koniec świata”, nie tylko wydaje się niewiarygodna we wszechświecie, w którym istniałaby choćby odrobina wolnej woli, ale również pachnie celową aranżacją. Fakt, że tak wielu ludzi jest świadomych tego „proroctwa”, wydaje się być częścią tej samej aranżacji.

W końcu, jeśli wszyscy mają umrzeć 21 grudnia, to nie pozostawia to za wiele miejsca dla samostanowienia i, w zależności od łatwowierności danej osoby, służy do szerzenia strachu przed nieuchronną apokalipsą lub wyśmiewania idei na temat tego, iż rozpoczęły się już poważne zmiany środowiska ziemskiego. Z ezoterycznego punktu widzenia, niemal wszystkie tradycje wspominają coś o tym, że “nie będzie się znało dnia ani godziny”. Odzwierciedla to fakt, że chociaż istnieją cykle czasu, historii, czy kataklizmów, Wszechświat jest wciąż systemem otwartym i istoty ludzkie, jako obserwatorzy dynamiki kwantowej w skali mikro i makro, mają pewien wpływ na wynik ostateczny.

Z praktycznego punktu widzenia, istnieje bardzo niewiele znanych czynników, które byłyby w stanie wymazać całość lub nawet większość życia na ziemi w ciągu jednego dnia. Och tak, istnieją czynniki, dokumentowane już na SOTT, które mogą spowodować upadek cywilizacji, ale zapisy geologiczne wykazują, że wydarzenia, które mogą wymazać prawie całe życie naraz, bywają bardzo rzadkie. Rzadkie, ale nie niemożliwe.

Mogliście już zauważyć, że jednym z głównych powodów tych wszystkich nawoływań do wojny i agresywnych postaw w ciągu ostatnich 11 lat jest utrzymywanie mas w napięciu i strachu oraz odwracanie ich uwagi od tego bardzo realnego i o wiele większego zagrożenia dla całego życia na planecie Ziemia. Ten ciągły strach i napięcie są w stanie zniszczyć umysł oraz ciało i wydaje się, że jest dokładnie taki jest tego zamierzony cel. Jak to już dowiódł Iwan Pawłow, transmarginalnie wyhamowane psy są o wiele łatwiejsze do programowania i kontrolowania.

Tak więc nie musimy podkreślać, że jest sprawą zasadniczą, abyśmy wszyscy wytężali uwagę i uczyli się odróżniać, co tu jest realne, a co nie jest, ale ponad wszystko, co należy czynić! Oto, gdzie SOTT.net może być nieocenionym źródłem dla tych wszystkich, którzy wyczuwają, że coś faktycznie „dużego” dla naszej planety i życia na niej kryje się na horyzoncie. SOTT.net jest, i zawsze był, oddany dociekaniom – na ile to możliwe, wybiegając myślą do przodu – na temat dokładnej natury naszej rzeczywistości oraz czekającej nas przyszłości i udostępnianiu rezultatów tych badań wszystkim i za darmo.

Naszym celem jest trzymanie palca na pulsie naszej rzeczywistości tak, abyśmy sami – oraz wszyscy nasi czytelnicy – mogli zdobyć wgląd w to, co nadchodzi, i być na to przygotowanym. W końcu wiedza chroni, a być na czas ostrzeżonym to być przygotowanym.

SOTT.net był pierwszym z alternatywnych kanałów wiadomości i komentarzy, który wskazywał na to, co oczywiste – a mianowicie, że naszym światem rządzą psychopaci. Dziś jest to powszechna wiedza wśród alternatywnych społeczności poszukujących prawdy. SOTT był w czołówce badań i pisania na temat broni wymierzonej w specyficzne grupy etniczne, kiedy podchwyciliśmy pewną nić w historii zamordowania Davida Kelly’ego. SOTT był pierwszym z alternatywnych portali, który zdecydowanie oświadczył, że to Izrael zmajstrował 9-11. Oczywiście, wbrew wszystkim niewiarygodnym przeszkodom, badaliśmy kometarne katastrofy, jakie wydarzały się wielokrotnie na naszej planecie i mogą nas czekać w najbliższej przyszłości.

Tak więc myślimy o sobie jako latarni, która stale przeszukuje i oświetla ciemność. Czynimy to, nie mając absolutnie żadnych zobowiązań wobec osób prywatnych czy organizacji. Chodzi tu o Prawdę, którą sami pragniemy poznać i którą chcemy dzielić się z możliwie najszerszym kręgiem zainteresowanych. Odrzuciliśmy wiele ofert reklamowych oraz propozycji od grup i jednostek, które chciały nas w taki czy inny sposób wykupić.

Ale latarni, jaką jest SOTT.net, grozi zgaśnięcie i potrzebujemy Waszej pomocy…

12 lutego 2012 Laura obchodziła swoje 60 urodziny. Poświęcając dosłownie całe swoje życie na odkrywanie prawdy i udostępnianie jej światu, mogłaby żywić nadzieję, że obchodząc 60 urodziny będzie już myślała o spokojnym odpoczynku u boku małżonka. Zamiast tego, jest nękana przez władze za głoszenie prawdy i stoi przed perspektywą utraty swego domu. Oczywiście, wielu ludzi boryka się z podobnymi i innymi problemami, a wielu cierpi jeszcze bardziej, ale w tym przypadku reperkusje są takie, że jeśli SOTT.net nie otrzyma od Was pomocy, światło nadziei i prawdy dla całego świata może zgasnąć na dobre, a wraz z nim może zostać utracona jedna z niewielu sposobności, jakie pozostały ludzkości, aby odwrócić falę tego cyklu historii i uformować nową przyszłość dla wszystkich. Potrzebujemy Was, naszych Czytelników, aby móc podsycać to światło. I oto dlaczego tak jest:

Nękanie przez władze i postępowanie śledcze

Jak większość z was już wie, w ciągu kilku ostatnich miesięcy Laura, Ark oraz kilku edytorów SOTT.net zostało poddanych sześciogodzinnym przesłuchaniom przez Wydział Śledczy Policji w Tuluzie. Było to z całą pewnością wyczerpujące, ale sądzimy, że w rezultacie oficer przesłuchujący zmęczył się jeszcze bardziej od nas! Nie ma nic bardziej ożywczego niż mówienie władzom prawdy! Niestety, miecz ciągle wisi nad naszymi głowami. Wciąż nie wiemy, czy nie wniosą przeciw nam jakichś fałszywych oskarżeń. Po dziesięciu miesiącach tego absurdalnego śledztwa, które wytoczone zostało przez rzekomo inteligentny system prawny, sprawę przekazano władzom sądowym i jeszcze przez jakiś bliżej nieokreślony czas nie będzie nam wiadomo, czy nie wymyślą czegoś, o co moglibyśmy zostać oskarżeni.

Jeszcze dziesięć lat temu nikt by nie pomyślał, że ludzie tacy jak my, jak Ty czytelniku i my tutaj w SOTT – ponieważ sądzimy, że w pokoju przesłuchań reprezentowaliśmy Was wszystkich – będą poddawani śledztwu policyjnemu jedynie dlatego, że poszukują Prawdy i pragną dzielić się wiedzą o tym, co znajdują, z innymi poszukiwaczami prawdy. Kto by pomyślał, że marzenia o lepszym świecie i próby urzeczywistnienia takowego mogłyby być uznane za przestępstwo?

Nasi prawnicy po obydwu stronach Atlantyku upewniają nas, że działamy całkowicie w ramach prawa, publikując SOTT i zarządzając jego macierzystą organizacją non profit, Quantum Future Group, Inc. Ale jak wszyscy wiecie, działanie w ramach prawa w dzisiejszych czasach nie oznacza wcale, że nie będą próbowali obrzucić nas wszelkimi możliwymi paragrafami – albo błotem! Ponieważ jak wszyscy widzimy, nielegalne działania cały czas uchodzą bezkarnie, jeśli chodzi o najwyższe władze!

Tak więc dostęp do porad prawnych nie wystarcza; w najbliższej przyszłości możemy zostać zmuszeni do bronienia się przed fałszywymi oskarżeniami i to stanowi jedną z przeszkód, stojących wciąż przed nami: będziemy do tego potrzebować solidnego pieniężnego wsparcia! A nawet jeśli nie wniosą przeciwko nam sprawy, mamy sposobność – z uwagi na fałszywość oskarżeń – pozwać do sądu naszych oskarżycieli i raz na zawsze odpowiedzieć twardymi dowodami na wszystkie te zniesławienia, którymi bezkarnie byliśmy całymi latami obrzucani przez agentów władzy realnej po to, aby trzymać ludzi takich jak Wy z dala od naszych portali, naszych badań i naszej pracy.

W tym momencie jest już oczywiste, że to ciągnące się latami szkalowanie było jedynie częścią procesu wyczerpywania nas i wykańczania. Dlaczego? Oczywiście dlatego, że muszą sądzić, iż zdecydowanie jesteśmy na dobrym tropie zarówno w kojarzeniu faktów, jak i dochodzenia do tego, co ludzie powinni zrobić, aby się przygotować na szeroko zakrojone zmiany, jakie są lub będą udziałem naszej planety, jak i na te – jeszcze bardziej dramatyczne – zmiany, które mają nadejść. Musimy więc dążyć do podjęcia tych działań prawnych w imię sprawiedliwości i w imię wszystkich tych, którzy stali przy nas w latach tłustych i chudych – Wasza wiara i zaufanie do nas będą obronione! Taka akcja prawna może nas kosztować około 100 tys. euro lub więcej, podobnie jak to było z pozwem Pepina, który wygraliśmy w roku 2008. Dzięki Waszemu wówczas wsparciu byliśmy w stanie przeciwdziałać zagrożeniu dla istnienia SOTT, jednak obecnie wisi nad nami zagrożenie jeszcze większe i ponownie prosimy Was o pomoc.

Przyznajemy, że bywały chwile, kiedy czuliśmy się zupełnie wyczerpani tymi nieustannymi atakami i oszczerstwami, którym byliśmy poddawani od 9-11, czyli od czasu, kiedy to wzięliśmy na siebie ciężar odnotowywania na bieżąco tego, co się wokół nas rzeczywiście dzieje. Jedna z osób, związanych z alternatywnym portalem, napisała do nas ostatnio, w związku z policyjnym śledztwem, jakiemu zostaliśmy poddani w grudniu:

„Nie znam nikogo, kto byłby atakowany i nękany aż tak, jak wy. To, co przez dłuższy czas robili mnie, było cholernie złe i nawet teraz, od czasu do czasu, kiedy na Facebooku mówię to, co myślę, krążą wokół mnie, ale to Wy wygrywacie konkurs na najbardziej atakowanych poszukiwaczy prawdy, jakich kiedykolwiek widziałem. Mówię szczerze. Musicie być chyba drzewami. Tylko drzewa mogły przetrzymać to, co wy przetrzymaliście”.

Cóż, nikt z nas tutaj nie jest drzewem i popadamy czasem w rozpacz, widząc co się dzieje, kiedy przechodzimy przez wyczerpujący cykl ataków. Ale byliśmy w stanie sobie radzić z atakami i wyczerpaniem, ponieważ Wy, nasi czytelnicy, uczyniliście to możliwym. Inaczej nie dalibyśmy rady. To Wy wszyscy czynicie to możliwym.

Fizyczna siedziba SOTT.net w zagrożeniu

Istnieje również drugi front ataku, którego doświadczamy obecnie, o czym napomknęliśmy już wcześniej. Jak wielu z Was wiadomo, nigdy nie mieliśmy wystarczających funduszy na zakup miejsca, w którym zamieszkujemy i pracujemy; jesteśmy jedynie najemcami. Na nieszczęście, właściciel domostwa, które od ośmiu lat wynajmujemy, ma od kilku już lat problemy finansowe i nie dość, że jego dom się rozpada, to bank przejmuje go za długi i już wyznaczony jest termin aukcji na sprzedaż tej posiadłości – ma się odbyć za dwa miesiące. Już sama myśl o konieczności przenoszenia naszej biblioteki i biur wpędza nas w depresję. Chcielibyśmy być w stanie i mieć warunki do złożenia oferty przetargowej, ażeby zapewnić sobie w ten sposób nieprzerwaną pracę i badania oraz możliwość dostarczania ich efektów naszym czytelnikom, za darmo. Jest to doskonała sposobność, aby to zrobić. Jeśli się to nie uda, będziemy musieli znaleźć sobie miejsce wystarczająco duże, aby mogło pomieścić całą naszą załogę, co oczywiście może nas kosztować znacznie więcej. W każdym wypadku, możecie nam pomóc w rozstrzygnięciu, która z tych dwu opcji będzie tą właściwą. Ten problem będzie nas kosztować około 300 tys. euro. Tak więc ogółem potrzebujemy około 400 tysięcy euro. Zważcie, że gdyby jedynie 1000 osób z milionów naszych czytelników złożyło dotacje w wysokości 400 euro, nasz cel zostałby osiągnięty. Jeśliby 4000 czytelników ofiarowało po 100 euro, nasz cel byłby osiągnięty! Zrobiliście to wszyscy, kiedy przed czterema laty musieliśmy walczyć z Pepinem i HBI, i wiemy, że możecie tego dokonać ponownie!

To, co trudne, robimy natychmiast. To, co niemożliwe, zajmuję trochę czasu. I zawsze byliśmy w stanie tego dokonać, ale jedynie z pomocą naszych czytelników.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym czytelnikom oraz tym, którzy pisali listy i emaile, mówiąc nam, jak decydujące znaczenie ma dla nich nasza praca, pomagając im zrozumieć, co się dzieje w świecie i dokonać niezbędnych zmian w życiu, aby być w stanie radzić sobie z rzeczywistością, która oszalała. Jak nam to bardzo często powtarzacie, nie ma innego portalu, podobnego do SOTT i Kasjopei; żadne inne strony internetowe nie zapewniają tego rodzaju informacji i perspektywy, jaką zapewniamy my, a jest tak dlatego, że codziennie wkładamy w to całe nasze serce i duszę. Popularność SOTT wzrosła z kilku tysięcy czytelników dziennie do ponad 5 milionów, a czasami osiąga nawet 10 milionów! Myślimy, że ta liczba może znacznie wzrosnąć w 2012 roku.

Tak więc w tym krytycznym czasie ponownie prosimy o Waszą pomoc – OFIARUJ TERAZ – ponieważ latarni grozi zgaśnięcie. Bez funduszy na obronę prawną pójdziemy pod wodę; bez miejsca, w którym możemy żyć i pracować, nie będziemy w stanie niczego zdziałać. Bez Waszego poparcia SOTT nie istnieje. Można nawet powiedzieć, że zdrowie i pomyślność SOTT.net stanowi odbicie potencjału zdrowia i pomyślności wszystkich współczesnych poszukiwaczy prawdy na naszej planecie.

Dziękujemy z góry za wszelką pomoc, jakiej nam udzielicie. Co więcej, pragniemy uczynić to podziękowanie bardziej konkretnym: Za każde 100 dolarów lub euro, jakie otrzymamy, dajemy wam do wyboru jeden z produktów z naszej księgarni. Na życzenie, może być nawet z imienną dedykacją i autografem.

*** Jeśli życzycie sobie otrzymać podarunek po złożeniu dotacji, prosimy o wysłanie emaila do sott@sott.net z nazwiskiem i adresem, wyszczególniając produkt, który chcecie otrzymać!***

Możecie otrzymać telefon do Przyszłości!

Dodatkowo Laura zgodziła się pożegnać z kawałkiem historii. Ci, którzy złożą dotacje $1000 lub więcej, wezmą udział w losowaniu, w którym wygraną jest jedna z czterech ‘wysłużonych’ tablic, używanych w słynnym eksperymencie kasjopeańskim [PL]. Tablica będzie podpisana i będzie nadawać się do oprawienia, bo chyba wiecie, że Laura nie daje jej Wam do używania.

Tak więc wyślijcie wasze dary; 25, 50, 100, 250, 500 czy 1000 dolarów czy euro już dziś. Zapiszcie się jako regularnie wspierający. Różne opcje dotacji są przedstawione TUTAJ. I pamiętajcie, QFG Inc. jest zarejestrowana w USA jako organizacja non profit, a w USA takie dotacje można odliczyć od podatku.

NOTA: Zgodnie z przepisami podatkowymi IRS, jeśli pragniecie otrzymać książki w zamian za dotacje, możecie od podatku odliczyć kwotę dotacji pomniejszoną o wartość książek i kosztów przesyłki. Jeśli nie skorzystacie z opcji książkowej, możecie odliczyć od podatku całą kwotę dotacji.

Razem możemy uczynić ten “Koniec Świata” czymś, czego oni nigdy nie zapomną! Końcem marzeń Psychopatów, ot co!

Dziękujemy!

– –

Ten artykuł jest przekładem oryginału zamieszczonego w języku angielskim na stronie:

nadesłanym i powierzonym polskim tłumaczom z grupy QFG – edytorom blogu PRACowniA.

Materiał ten został opublikowany przez SOTT.NET – projekt Quantum Future Group, Inc – i jest jego własnością. Zezwala się na kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie pod warunkiem podania oryginalnego źródła i autora oraz żródła przekładu.

Dodatkowe informacje uzyskasz pisząc na adres: pracownia-iv@o2.pl

1 komentarz »

  1. Logo SOTT przypomina człowieczka i węża ale to tak „by the way”. 😀

    Komentarz - autor: Numriel — 9 marca 2012 @ 05:35


RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: