PRACowniA

7 stycznia 2010

Łączenie punktów – cz. 2: Zastrzyki, które zabijają

W tej części rozdziały:
– Zastrzyki które zabijają
– GrypoUkraina: Świńska grypa mutująca ze szczepem polityki
– A już myśleliście, że wychodzimy z kryzysu

SOTT Editors
SOTT.net
03 grudnia 2009 15:04 EST

Zastrzyki które zabijają

”]W poprzednim artykule Connecting the Dots (pl) pisaliśmy:

Niebezpieczne następstwa nieuzasadnionych szczepień są coraz powszechniejsze. W Waszyngtonie cheerleaderka tamtejszej drużyny futbolowej wskutek przyjęcia szczepionki zostanie kaleką do końca życia. W Szwecji, jednym z państw, gdzie najwcześniej rozpoczęto szczepienia, liczba zgonów powiązanych ze szczepionką przeciw świńskiej grypie wzrosła do czterech osób. Na wypadek, gdyby te zgony nie były wystarczającym ostrzeżeniem, pielęgniarki w Szwecji zgłaszają występowanie po podaniu szczepionki skutków ubocznych oraz zachorowań. Sytuację pogarszają niekompetentni pracownicy medyczni, którzy podają dzieciom zawyżone dawki szczepionek przeciw H1N1.

W listopadzie na całym świecie zarejestrowano dalsze dowody toksyczności szczepionek na H1N1. W USA dziewczynka z Brooklynu, zaszczepiona bez zgody rodziców, trafiła do szpitala, a nastoletni sportowiec z Virginii jest wskutek szczepienia przykuty do wózka inwalidzkiego. Zgłoszenie przez rząd kanadyjski potrzeby pilnej produkcji szczepionki wzmocnionej kontrowersyjnymi polepszaczami miało przewidywalne konsekwencje:

Urzędnicy służby zdrowia z Manitoby badają dwa przypadki zgonów, które nastąpiły w ciągu tygodnia od chwili podania szczepionki przeciw H1N1.

Jednakże najlepszy w prowincji lekarz uznał za mało prawdopodobne, żeby to szczepionka była przyczyną tych zgonów.

Po zaaplikowaniu szczepionek przeciw świnskiej grypie miało miejsce 69 “niepomyślnych zdarzeń”, osiem z nich uznano za poważne […] (Raport CBC.ca, 17 listopada 2009)

80-letni mężczyzna z Quebecu zmarł po przyjęciu szczepionki na H1N1. Szczepionka na grypę H1N1 prowokuje u Kanadyjczyków wzmożoną reakcję anafilaktyczną, wobec czego producent, GlaxoSmithKline, powinien wezwać odbiorców do zwrotu zakupionych szczepionek.

Wspomniany producent z Manitoby, GlaxoSmithKline, zwrócił się do prowincji z prośbą o tymczasowe wstrzymanie szczepień Kanadyjczyków szczepionkami serii dostarczonej w październiku. Powodem jest większy – w porównaniu z innymi seriami szczepionek – współczynnik ciężkich niepożądanych reakcji na szczepionkę.

Jednak zanim Manitoba otrzymała to ostrzeżenie, większość szczepionek z podejrzanej dostawy została już wykorzystana. Z 63 tysięcy dostarczonych dawek w czterech regionalnych oddziałach, wliczając w to Winnipeg, zostało jedynie 630.

Kettner stwierdził, że podejrzana seria spowodowała poważne i natychmiastowe reakcje anafilaktyczne w 1 na 20 000 przypadków, w porównaniu do 1 na 100 000 z innych dostaw.

Po drugiej stronie oceanu, niemieckie służby zdrowia orzekły, że 55-letni mężczyzna z Turyngii nie umarł po otrzymaniu szczepienia na wirusa H1N1, pomimo faktu, że autopsja wykryła, że dostał ataku serca w ten sam dzień, w którym został zaszczepiony. W Słowenii zaaplikowanie pacjentowi szczepionki spowodowało zatrzymanie pracy serca.

Na kontynencie azjatyckim przedstawiciele władz chińskich badają sprawę dwóch zgonów, które nastąpiły zaraz po szczepieniu.

W piątek wieczorem chińskie ministerstwo zdrowia powiadomiło o tych zgonach na swojej stronie internetowej – to pierwszy raz, kiedy Chiny zakomunikowały o zgonach potencjalnie powiązanych z krajowej produkcji szczepionką na świńską grypę. Ministerstwo zdrowia w swoim oświadczeniu stwierdza, że od środy odnotowano 1.235 przypadków osób z podejrzeniami o nieprawidłowe reakcje na szczepionkę, wliczając w to gorączkę i opuchliznę. Piętnaście osób doświadczyło stosunkowo poważnych reakcji, takich jak wstrząs anafilaktyczny (poważna reakcja alergiczna, która może być śmiertelna). Ministerstwo zdrowia w swoim oświadczeniu stwierdza, że szczepionki generalnie są bezpieczne i szczepienia będą kontynuowane.

Szaleństwo z igłami trwa dalej, pomimo faktu, że szczepionka na grypę nie działa, a aspiryna zabija 4 razy więcej ludzi niż świnska grypa H1N1.

Nawet bardziej niż ostatnia naciągana pandemia świńskiej grypy w 1976 roku, cała ta obecna przereklamowana pandemia jest jednym z największych przekłamań w historii. Kluczowe wnioski Dr. Russell’a Blaylock’a powinny wystarczyć, by przekonać każdego, że szczepionka nie jest bezpieczna i nie jest warta ryzyka:

 • Kobiety w ciąży NIE SĄ szczególnie zagrożone świńską grypą
 • Wstępne badania wykazują, że H1N1 nie jest niebezpieczna ani wysoce zaraźliwa
 • Istnieje dramatyczna rozbieżność pomiędzy tym, co na temat wirusa grypy odkrywa nauka, a co jest przekazywane przez media
 • Większość dzieci ŹLE reaguje na szczepionkę na grypę.
 • Szczepionka na grypę PODWAJA ryzyko zarażenia się H1N1
 • Ludzie z nadwagą są sześć razy bardziej podatni na powikłania po H1N1
 • Szczepionka na H1N1 NIE JEST produkowana tak samo jak regularna szczepionka na grypę!!
 • Ciężarne kobiety NIE SĄ w grupie ryzyka, kobiety otyłe są!!
 • Szczepienia przeciw grypie POWIĘKSZAJĄ roczny wskaźnik zgonów zarażonych dzieci
 • Każdy rodzic powinien wiedzieć, że inne szczepionki ZWIĘKSZAJĄ ryzyko H1N1
 • Kobiety w ciąży, które się szczepią, rodzą dzieci z większymi problemami zdrowotnymi
 • W rzeczywistości w tym roku jest MNIEJ zgonów z powodu grypy
 • Firmy ubezpieczeniowe w Australi nie chcą ubezpieczać lekarzy aplikujących szczepionki, ponieważ jest to szczepionka przyspieszona, a więc eksperymentalna.

Interesujące , że Rosja rozważa wycofanie się ze Światowej Organizacji Zdrowia w związku z panującą tam horrendalną korupcją:

Według Igora Barinowa, członka komisji parlamentarnej (Dumy) odpowiedzialnej za korupcję, potrzebne jest śledztwo w sprawie tego, czy eksperci doradzający WHO otrzymali pieniądze od przemysłu farmaceutycznego i czy wpłynęło to na ogłoszenie przez WHO, po raz pierwszy od 40 lat, 6. stopnia zagrożenia pandemicznego pomimo faktu, że świńska grypa nie jest ani śmiertelna, ani nie rozprzestrzenia się szybko.

Niestety, większość rządów albo ma układy z wielkimi koncernami farmaceutecznymi i z WHO, albo wykorzystuje pandemie dla politycznych korzyści. A to prowadzi nas na Ukrainę… co się tam u licha dzieje???

GrypoUkraina: Świńska grypa mutująca ze szczepem polityki

Musieliśmy stworzyć widmo, a następnie znaleźć białego rycerza, który uratowałby sytuację” – Taras Berezowec, doradca w kampanii wyborczej bloku Julii Tymoszenki (ByuT).

© Aleksander Prokopenko/AP- Premier Ukrainy, Julia Tymoszenko (po lewej), ma maskę podczas odwiedzin regionalnego szpitala w Łucku, około 400 km na zachód od Kijowa. Ukraina, poniedziałek, 9 listopada 2009. Pewna gazeta zacytowała oficjalne rządowe ostrzeżenie, że z powodu świńskiej grypy styczniowe wybory prezydenckie na Ukrainie mogą zostać przełożone.

Cytowane powyżej słowa doradcy ukraińskiej premier dobrze wyjaśniają kwestię niewidzialnej ukraińskiej świńskiej grypy:

Według doradcy Julii Tymoszenko, premier Ukrainy i kandydatka na prezydenta celowo podsycała atmosferę strachu przed zbliżającą się epidemią świńskiej grypy, by wspomóc swoją kampanię prezydencką. […] Od października Ukraina ogarnięta jest kompletną paniką w związku ze świńską grypą, włącznie z kwarantannami, zamknięciem szkół i wykupywaniem lekarstw. Zaistniała sytuacja zaskoczyła – i tak już w złym stanie – ukraińską opiekę zdrowotną i w ciągu zaledwie 3 tygodni z powodu grypy zmarło blisko 400 osób.

Tymoszenko wkroczyła do akcji, organizując dostawę leku przeciwwirusowego Tamiflu – oraz niezbędną konferencję prasową – we wczesnych godzinach porannych 2 listopada na lotnisku w Kijowie. Wprowadziła kwarantannę w 9 regionach kraju, zamknęła wszystkie szkoły i uniwersytety i złożyła wniosek do prezydenta o 125 milionów dolarów doraźnej pomocy na walkę z tą – wydawałoby się – “plagą plag XXI wieku”, jak ujął to pewien Ukrainiec. Nawiasem mówiąc, zakazała również masowych zgromadzeń i zjazdów politycznych – kiedy swój miała już za sobą.

W związku z rzekomym wybuchem epidemii “supergrypy”, z Ukrainy napływało mnóstwo niepokojących doniesień. Aczkolwiek przyjęto za rzecz oczywistą, że są to przypadki świńskiej grypy, właściwie niewiele jest dowodów to potwierdzających. Oszukańcza i zakłamana kampania świńskiej grypy, fałszująca dane liczbowe, prowadzona przez WHO i CBC, szczególnie dotyczy Ukrainy. Wmawia się nam, że wszystkie przypadki śmiertelne odnotowane w GISAID (z ang. globalna instytucja wymiany informacji o grypie) są spowodowane nowym szczepem wirusa H1N1, mutacją RBD D225G. Wirus jest podobno mieszanką H1N1 i parainfluenzy, która prowadzi do niewydolności sercowo-płucnej i całkowitego zniszczenia płuc. Wysoka liczba zgonów przypisywana jest słabemu systemowi opieki zdrowotnej i antybiotykom zakupionym dla przeciwdziałania uszkodzeniom, a które tylko nieodwracalnie niszczyły i tak już osłabiony układ odpornościowy. Doniesienia te doprowadziły do powstania mnóstwa spekulatywnych teorii próbujących wyjaśnić to, co na pierwszy rzut oka wydawało się być nowym szczepem, który może szybko rozprzestrzenić się na cały świat i urzeczywistnić śmieszne przewidywania propagowane przez WHO:

 • Po dostarczeniu przez firmę Baxter żywego materiału wirusa ptasiej grypy do laboratorium na Ukrainie, narosły podejrzenia, że Baxter maczał palce w tym skrupulatnie zaaranżowanym wybuchu epidemii i uwolnił tam broń biologiczną.
 • Częścią planu wielkich koncernów farmaceutycznych jest stworzenie nowego przereklamowanego zagrożenia w celu zwiększenia sprzedaży szczepionek i leków antywirusowych.
 • Interesujący przypadek Josepha’a Moshe, powiązanego z Mossadem mikrobiologa, którego dramatyczne aresztowanie w Los Angeles wywołało pogłoski, jakoby szczepionka na świńską grypę była bronią biologiczną
 • Na kilka dni przed wybuchem epidemii, nad Ukrainą widziano samoloty rozpylające tajemnicze substancje.

Nawet jeśli teorie te wydają się prawdopodobne, nie ma obecnie wystarczająco wiarygodnych dowodów, które by je potwierdzały.

Ukraińskie ministerstwo zdrowia oznajmiło, że od 1 grudnia z powodu grypy i chorób dróg oddechowych zmarło 440 osób. Epidemia wybuchła 29 października. Od tamtego dnia prawie 1.9 miliona ludzi nabawiło się grypy i infekcji dróg oddechowych. Ogółem, od momentu wybuchu epidemii 114 503 osoby zostały hospitalizowane, z czego 90 284 wypisano już ze szpitali.

Ciekawostką jest to, że raport ten nie wspomina nic o świńskiej grypie lub H1N1, a przy pomocy prostej arytmetyki możemy obliczyć, że stopień śmiertelności wynosi około 0,02 procenta. Agresywne tempo rozprzestrzeniania się infekcji – tak, ale rzeczywiste ryzyko śmierci zostało całkowicie wyolbrzymione przez media. Światowa Organizacja Zdrowia zgadza się z tym, że “liczba ciężkich przypadków nie wydaje się być wyjątkowo duża w porównaniu z innymi krajami”. Współczynnik strachu zwiększali redaktorzy „New York Timesa”: 27 listopada napisali, że wykryty na Ukrainie wirus grypy H1N1 zmienił się do tego stopnia, że szczepionka na świńską grypę nie będzie już w stanie zapobiec infekcji. Jedna z próbek ukraińskiego wirusa została sklasyfikowana jako „mało wrażliwa” na szczepionkę przeciw świńskiej grypie. Oznacza to, że obecna szczepionka jest nieskuteczna w przypadku zmutowanego szczepu. Jak zauważył jeden z członków naszego forum, ta ostatnia wzmianka pochodzi z jednego z podstawowych źródeł wykorzystywanych przez główne media: strony internetowej ‚Recombinomics’ dra Henry’ego L. Nimana:

Po dokładniejszym zbadaniu tematu okazuje się, że dr Niman był przewodnim mówcą na konferencji w Azji w 2006 roku, wraz z całą listą reprezentantów kilku największych na świecie korporacji farmaceutycznych, m.in. Scripss, Merck i Roche. […] F. William Endgdahl, współpracownik „Global Research”, także nie dowierza motywacjom oraz referencjom dra Nimana, przedstawiającym go jako poważne i wiarygodne źródło informacji.

© AFP/GETTY - - Aktywiści bloku partyjnego Julii Tymoszenko rozdawali ochronne maski podczas kampanii przedwyborczej w Kijowie.

Endgdahl powątpiewa, czy aktualny wybuch epidemii na Ukrainie ma w ogóle cokolwiek wspólnego ze świńską grypą. Napisał on dwa doskonałe artykuły, w których rozpatruje dynamikę polityki wewnętrznej i szerszych czynników geopolitycznych. W swoim artykule “Ukraine, WHO and the Geopolitics of Swine Flu PanicEndgdahl konkluduje, że wydarzenia “wydają się być politycznym knowaniem zagrożonego rządu, usiłującego uniknąć porażki w wyborach i być może wprowadzić stan wojenny”. Ukraiński kandydat na prezydenta, Siergiej Tigipko, zgadza się [z powyższym stwierdzeniem] oświadczając, że ‘epidemia’ grypy jest używana do odwrócenia uwagi opinii publicznej od prawdziwych problemów. Engdahl objaśniając bieżące polityczne wrzenie cytuje interesującą hipotezę autorstwa Dr Lawrence’a Broxmeyera:

Broxmeyer wskazuje, że WHO i CDC chcą odwrócić uwagę od szerzącej się na świecie epidemii gruźlicy, koncentrując w zamian uwagę na grypie. Faktycznie, ostatnimi czasy WHO dokonała zmian w swojej klasyfikacji przyczyn zgonów, tak aby zmieścić w jednej grupie zgony spowodowane grypą i te spowodowane gruźlicą oraz innymi chorobami płuc. Biorąc pod uwagę obecną histerię Świńskiej Grypy, każdy zgon z przyczyn płucnych zdaje się być przedstawiany jako „śmierć z powodu grypy H1N1”. Zazwyczaj taki raport odnotowuje na marginesie, że  pacjent cierpiał również na dolegliwości płucne. […]

Od czasu sfinansowania i zorganizowania przez Waszyngton w 2004 roku Pomarańczowej Rewolucji, która wyniosła na urząd prezydenta pro-NATO-wskiego Wiktora Juszczenkę, ukraińska polityka była jednym wielkim przeciąganiem liny pomiędzy Moskwą i Waszyngtonem. Nie jest jeszcze całkowicie jasne, jak bieżące rozgrywki polityczne wokół doniesień o panice związanej z wirusem H1N1 wpisują się w to przeciąganie liny. […]

Bez względu na to, jaka jest prawda, premier Tymoszenko do granic możliwości wykorzystuje panikę wokół Świńskiej Grypy. W ostatnio wydanym oświadczeniu stwierdziła: „Nie możemy ani na chwilę stracić czujności, gdyż Światowa Organizacja Zdrowia przewiduje wystąpienie na Ukrainie dwóch kolejnych fal grypy, w tym ptasiej. Nie ma alternatywy dla szczepień. Cały świat podąża w tym kierunku…” Dzień wcześniej przyznała, że nie zaszczepiła się i że aby zapobiec grypie, polega raczej na czosnku, cebuli i cytrynach, „tak jak wszyscy ludzie”.

W swoim najnowszym artykule  , Are Ukraine’s ‚Black Death’ cases the result of IMF Loans?, [Czy u  źródeł ukraińskiej ‘Czarnej Śmierci’ leżą pożyczki z Międzynarodowego Funduszu Walutowego] Engdahl przytacza fragment powstałego na Uniwersytecie w Cambridge opracowania, które dowodzi istnienia ścisłych powiązań pomiędzy warunkami społeczno-ekonomicznymi, będącymi skutkiem poddania danego kraju okrutnej terapii szokowej, narzuconej mu przez IMF [MFW], a gwałtownym wzrostem ilości zachorowań na gruźlicę – chorobę, o wiele lepiej niż „świńska grypa” pasującą do opisywanych objawów:

Rząd ukraiński ogłosił stan wyjątkowy, lekarze zaś opisują wyniki przeprowadzonych na zmarłych pacjentach autopsji w sposób przyprawiający o gęsią skórkę i przywodzący na myśl XIV-wieczne opisy przypadków Czarnej Śmierci w Wenecji. Podczas gdy wszyscy nazywają tę chorobę „Świńską Grypą”, a WHO posługuje się nią do szerzenia paniki i propagowania nieprzebadanych szczepionek, istnieją mocne dowody na to, że zgony – z których niemal wszystkie były spowodowane chorobami płuc – są skutkiem wzrastającej częstotliwości występowania gruźlicy [dalej określanej skrótem „TB” od ang/łac. Tuberculosis].

Jasne jest, że pro-zachodni rząd Tymoszenko wykorzystuje najlepsze taktyki doktryny szoku, aby na wywołanej panice zbić kapitał polityczny i utrzymać się u władzy. Poniższe zdjęcia obrazują przesadną dramaturgię, odgrywaną na ukraińskiej scenie politycznej:

© Alexander Prokopenko / Reuters - Ukraińska premier Julia Tymoszenko dokłada swoje trzy grosze dla podsycenia w kraju histerii.

© AP - - Lecz nie wszyscy są pogrążeni we śnie: Młodzi Ukraińcy palą replikę maski przeciwgrypowej w proteście przeciwko zainicjowanej przez rząd histerii świńskiej grypy, która odciąga uwagę opinii pubicznej od kwestii politycznych.

A już myśleliście, że wychodzimy z kryzysu

Podczas gdy Obama i grupa państw należących do G20 chcą nam wmówić, że recesja została przepędzona gdzie pieprz rośnie, wszelkie znaki wskazują na to, że sytuacja nie napawa optymizmem:

Alarm! Nadciąga druga fala finansowego tsunami
Société Générale instruuje swoich klientów jak przygotować się na potencjalny „światowy krach”
Pogłebiający się kryzys gospodarczy w Europie
Wschodniej

Analityk Max Keiser przypuszcza, że świat wkracza w drugą fazę sztucznie wywołanego kryzysu ekonomicznego. Z końcem miesiąca [listopad] byliśmy świadkami wstrząsu – szacowanego na około 6 stopni w skali finansowego szoku – kiedy Dubai World, największe konsorcjum finansowe w tym bezużytecznym mieście pośród ogarniętej wojną pustyni [Bliskiego Wschodu], zdecydował odroczyć spłaty swoich długów w kwocie 60-ciu miliardów co najmniej do maja przyszłego roku.

Ten screenshot odsyła na stronę z wideo - kliknij, by je obejrzeć

Tymczasem ceny złota podskoczyły do nigdy dotąd nie notowanych poziomów (choć powinny być jeszcze wyższe), a USA jak tonęło, tak tonie:

Przedstawiciel IMF, Dominique Strauss-Kahn ostrzega, że jeżeli w ciągu najbliższych czterech czy pięciu lat wybuchnie kolejny kryzys finansowy, społeczeństwo nie wspomoże sektora usług finansowych po raz drugi, jako że ludzie już tego nie przełkną i dlatego że wystawiłoby to „niektóre demokracje na ryzyko”. Wiecie co? Za cztery czy pięć lat możemy ciągle zmagać się z obecnym kryzysem, a nasi przywódcy polityczni mogą znowu wypompować nasze pieniądze. Od kiedy to przejmują się opinią publiczną?

[Wkrótce opublikujemy pozostałe części]

– –

Ten artykuł jest przekładem oryginału zamieszczonego w języku angielskim na stronie:
Connecting the Dots: Global Warming Gaffe, Flukraine’s Folly, Mossad Mendacity
dokonanym przez polskich tłumaczy z grupy QFG – edytorów blogu PRACowniA.

Materiał ten został opublikowany przez SOTT.NET – projekt Quantum Future Group, Inc – i jest jego własnością. Zezwala się na kopiowanie i publiczne rozpowszechnianie pod warunkiem podania oryginalnego źródła i autora oraz żródła przekładu.

Dodatkowe informacje uzyskasz pisząc na adres: pracownia-iv@o2.pl

Reklamy

Dodaj komentarz »

Brak komentarzy.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: